welldone
HELP! צור קשר
חוצן,חוצנים,עבמים,חלליות,כוכב,חלל,עצם בלתי מזוהה,חטיפות,עידן הדלי,נאסא,ירח,מאדים,רוזוול
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - ריפוי בעזרת חוצנים וישויות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

שיריבר

שאלה    02:34 29/04/2010  

אם אני רוצה לעבוד עם חוצנים .כלומר לפתוח מרפאה איך עושים זאת ?ואיך אני יכולה לדעת אם אני מתאימה לכך ? 

aviax1

15:46 04/06/2009
 תכנסי למדיטציה עמוקה ונסי לתקשר עם חוצנים בסביבתך

שיריבר

15:26 15/08/2009
 ניסיתי אף חוצן לא הגיע?מה עושים? 

astar31

00:45 16/08/2009
 <>
שלום,
עצתי לך קודם כל לרכוש בטחון בתחום וללמוד אותו יותר. יש חומר קריאה וקהילה להתחבר אליה - ב"מדורים" חוצנים ועב"מים.
כדי לדעת אם את מתאימה לכל דבר שתרצי הייתי מציעה לך לפנות למתקשר/ת
ויש לי גם רעיון בשבילך: לפני שאת נרדמת בקשי תשובה מהחוצנים, ותראי מה ילד יום.
בהצלחה, ממני Astar הילרית מאבחנת בריאות ונומרולוגיה

דויד 33

03:39 19/08/2009
 ראשית כל חשוב להגיע למתקשר טוב
ולשאול על דרכך הרוחנית והיעוד בחיים.
שנית אם התשובה תהיה כי יש התאמה לעסוק בתחום ריפוי עם החוצנים אז עליך למצוא מטפל שכבר עובד איתם ודרכה ליצור קשר עם צוות שיתאים לך.

mair

15:16 25/02/2010
  שלום רב לך
שמי מאיר ואני מנהריה ואני עוסק בתחום עבודה עם חוצנים וישויות אור ואני אשמח לענות לך לפי הדרך שבה אני עברתי.
קודם כל אין קיצור דרך לכלום אם תחפשי קיצורים את יכולה להפגע מזה יש תהליך שעובר אדם עם עצמו החוצנים כבר לבד ימצאו את האדם שמתאים להם לעבור איתו החוצנים רוצים להגדיל את מעגל המטפלים על כדור הארץ ולחזק קשרים אלה אני אישית אומר לך שחשוב ללכת למטפל על מנת לבדוק אם יש אכן חיבור אצלךאך אומר לך שאם את כבר מדברת על זה והרצון שלך בא ממקום ומרובד עמוק אצלך שמראה שיש אכן אצלך כנראה קשר ביניך וחוצנים בגילגולים שונים שלך שצריך לבדוק ולכן מציע לך לא למהר אם תצתרכי לטפל איתם הם יופיעו ויהיו איתך אבל הכל בשלבים כמו שאומר המשפט שהתלמיד מוכן המורה מופיע... אני אישית אשמח לסייע לך ואם את קרובה אליי צרי קשר עימי אם לא ואת מהמרכז אשמח לכוון אותך לאנשים שמוכרים לי משם.. בהצלחה רבה  

קידמה

18:39 10/03/2010

התשובה לשאלתך נמצאת בדמות סמינר להכשרת מטפלים עם חוצנים וישיות אור. הסמינר בין תאריכים 27-29/5/10 בקיבוץ מעברות שליד חדרה. הסמינר יועבר ע"י טובי המורים התחום, אחד מהם מגיע מארה"ב.לפרטים והרשמה
www.etclinic.co.il 

יורם גני

00:26 31/03/2010
 לשרייבר שלום רב,
הייתי מיעץ לך לנסות ולהתחבר לריפוי הביורגונומי, בו אני עוסק ובעל גישה מדעית ומודעת ללא דברים נסתרים ונשגבים. נכון שריפוי זה הוא ללא מגע ויכול להעשות מרחוק, אולם בסיסו מדעי ובעזרת "טכניקת העפעוף" שבעזרתה כל מטפל יכול לבחון רמות אנרגיה, קבלנו כלי אבחוני ויכולת טיפולית עתידנית.
אודות הביורגונומי ודרך הריפוי, מזמינך לבקר באתר שלי שכתובתו: http://www.biorgonomy.com
שם ישנה גם תוכנית הסדנאות וכן בפורום פרוט סדנאות למתקדמים ולמי שלמד בעבר את "טכניקת העפעוף".
לכל שאלה תענו ברצון:054-4449636
בברכה, יורם גני - המרכז לביורגונומי 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.