welldone
HELP! צור קשר
חוצן,חוצנים,עבמים,חלליות,כוכב,חלל,עצם בלתי מזוהה,חטיפות,עידן הדלי,נאסא,ירח,מאדים,רוזוול
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - ריפוי בעזרת חוצנים וישויות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

sound

שאלות מטרידות    17:53 14/04/2010  

טובי שלום.

מאחר ועזרת לי מאוד בעבר ,ואני מודעת לכישוריך אני פונה אליך בשתי שאלות.

1. לפני כשנה הורי נפטרו, בהפרש קצר האחד מהשני, כמו שאומרים זיווג משמיים. אני חולמת עליהם הרבה, אבי מופיע מאושר ונינוח בחלומות, אני שומעת את קולו בחלום, לעומתו אימי מופיעה בחלום עצובה, ולא מדברת כלל וזה בניגוד לאישיותה בזמן היותה בן החיים. מה הסיבה לזה? האם היא כועסת? האם יש בזה מסר? מה עלי לעשות ?האם זה אומר, שאבא כבר התאים עצמו לתדר ואמא עדיין לא?כיצד אני יכולה לעזור לה?
(חשוב לי לציין שהיחסים שלי איתה היו מצויינים, היה ביננו קשר חזק וטוב)

2. כדי לפתח את ערוצי התקשורת, שמעתי לעצתך ולמדתי לימודים שונים כמו קבלה רייקי וכו´, שפתחו בפני עולמות חדשים, ורגישויות שלא הייתי מודעת להם. במהלך לימודי הרייקי
במדיטציות, ראיתי לפני צבע סגול מה זה אומר?

כמו כן הבזקי אור לבן?לאחר שהמדריכה פתחה לנו את העין השלישית מה המשמעות? איך אפשר להתפתח עוד בנושא?

תודה מראש, עזרת לי מאוד בעבר , כולי תקווה שתכווני אותי גם הפעם.

mair

15:07 25/02/2010
  שלום רב שמי מאיר ואני מתעסק עם טיפול עם חוצנים וישויות אור מזה כ 7 שנים ואני אשתדל לסייע לך בשאלתך בלי קשר למה שנאמר לך בעבר.
1. אימך לא השתחררה עוד כי כנראה המוות שלה למרות שאולי מובן לך כגעגוע לאביך במחשבה שלך עוד לא שיחררת אותה ולכן היא "תקועה"בין העולם שלנו לבין החיבור לעולם המתים וששם היא אמורה להתחיל את תהליך התיקון אי שיחרור זה יוצר לה כאב אנרגטי לא בריא לה שחרורה על ידך הן ע"י הדלקת ליד קיברה אם יכולה או בבית שלך או בבית כנסת ע"י חזן או רב שיעשה את זה בשביל אימך הכי חשוב שהשיחרור של אימך ע"י יעשה בכוונה אמיתית כדאי שתוכל להמשיך הלאה.
2.אור סגול מסמל על רוחניות גבוהה שיש בך זה מראה לך כי את צריכה להמשיך ולשאוף בעשייה זאת כי יש בתוכך את זה רק צריכה לעצב את זה ולתעד אותו בצורה אנרגטית טובה יותר הן למענך והן לסביבה שלך.
3 האור הלבן בפתיחת העין השלישי מראה את הצבע שיוצר ניקוי החלון הפנימי בתוך העין השלישי שמשמש לראייה העל חושית שלך ככל שיהיה בו אור לבן ללא נקודות שחורות או קטמים שחורים כך יכולת הראייה העל חושית שלך תשתפר ואת תוכלי לראות דברים כקבלת מסרים מעולמות עליונים,כידוע לך יש אנשים שמקבלים מסרים הן ע"י קול פנימי או ראייה של דברים דרך העין השלישית יש בשליוב שניהם ויש כאלה שמתחברים לנשמה שלהם בכל מקרה אור לבן שם מראה על ניקון ורק טוב שכך,אוכל לתת לך טיפ קטן אם רוצה לחזק את הראייה הזאת מצמצי כ5 פעמים בעינים ואז תסתכלי מה את רואה אם הכל לבן מצוין אם נקודות שחורות בתוך החלון הפנימי של העין השלישי כולה לזמן אור לבן לטהר את העין השלישי שלך למצמץ שנית 5 פעמים ואז לפתוח בשנית ככל שהחלון בעין השלישית ניקייה יותר אופצייה לראות בעין ה3 תגדל הכל עניין של תירגול וניקיון פנימישלך עם עצמך... בהצלחה  

sound

17:53 14/04/2010

מאיר היקר.

תודה רבה לעצותיך.

אשתדל מאוד לשחרר אותה, כמה שהדבר קשה, אך ברור שאין אני מעוניינת לגרום לה סבל. הגעגועים אליה קשים מנשוא, אך אשתדל מאוד.

תודה על הכל. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.