עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

תחזית מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של אוגוסט 2011 
מאת: מלי ברזילי 
     
 
­

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של אוגוסט 2011

שבוע זה אנו מתחילים תחת השפעת הירח המלא, שמש במזל אריה והירח המלא היה במזל דלי. מזל דלי מסמל את מה שאנו חולמים ומקווים אחרי ההכרה וההצלחה תחת האנרגיה של הגדי, זה הזמן בו הקול הפנימי של המורד מתעורר, זה הזמן בו הקול הפנימי של המהפכן עולה וצף ומזכיר לנו שכדי להגשים את החלומות שלנו יש צרך להתעורר ולמרוד בכל המסגרות שלכאורה משרתות אותנו..  כיוון שמדובר במזל של אוויר,­ מדובר בשינוי רוח הדברים, שינוי תודעה מנטאלית, חברתית, קולקטיבית ואחיזה בכל מה שנדמה שנותן תחושה של בטחון... למעשה מדובר כאן בקיבעון :  קיבעון מנטאלי ורוחני, הדלי מעורר את הצורך לפרוץ ונפץ את המזבחות להן הקרבנו ולכן התפללנו במטרה לחוש את ההצלחה...

דלי הוא מזל אוויר האוויר ניתן לחוש רק כשיש תנועה, תנועה מזיזה ממקום למקום ואיך זה מתיישב עם הצורך של הדלי  במרחב בטוח וקבוע (מזל קבוע)? הדלי זקוק לתנועה כדי להתפתח והתנועה נוצרת כשמתחברים למורד הפנימי להסכמה לשנות את הקובייה ולהתחבר לייחוד האישי, לכן דלי מדבר על אינדיבידואציה.
דלי הוא המזל הקבוע האחרון, יחד עם שור, אריה ועקרב יוצר את הפירמידה הקבועה המהווה מסגרת למרכבה... נראה שמילות השיר הבא ישפכו מעט אור על רעיון המרכבה:)

­ירח מלא מביא את השיא של אנרגית המולד מחד ופורץ דרך הפוקוס על הירח המלא בדלי כפי שצוין לעיל,
שיא זה מתחבר לכמה שיאים נוספים שנחווה השבוע, תחילת מעגל מרקוריאני ושיא של מעגל ונוסי, למעשה הצמידות לשמש או כפי שמקבץ זה נקרא באסטרולוגיה קזימי, קזימי מדבר על צמידות חזקה במיוחד : הפלנטות הצמודות לשמש "נשרפות" תחת עוצמת השמש (במיוחד כששמש באריה- כיוון ששמש שליט אריה) מעבר לשריפה שיכולה ללכת לקצוות (ביטוי חזק של צל) או למודעות עצומה שבה ניתן לראות ממש שקוף (אור מלא). במקביל, בנקודת זמן זאת נוצר פוקוס על קצוות של מעגלים ומחזורים, כיון שמדובר בפלנטות פנימיות (נמצאות בין השמש לכדור) מדובר בתפקוד של מערכות פנימיות שפועלות בתוך מסגרות נתונות , מערכות שמדברות על האינטליגנציה מחד וחושים מאידך, כל סוגי האינטליגנציה יושבים בתוך שיא זה, החל מאינטליגנציה הישרדותית בסיסית, פרימיטיבית וראשונית וכלה באינטליגנציה אינטואיטיבית המחברת אותנו למארג של הקוסמוס ולאחדות היקום. לכן זמן זה חשוב במיוחד.. מדובר בישיבת ועידה על מעלה 23 באריה (שימו לב מעלת השמש של ישראל היא 23 בשור ונוצרת לנו זווית פעילה חזקה במיוחד..) שימו לב מה נשרף שם או מה מאפשר שינוי פאזה בכל הנגוע לדרך בה חווים והווים את המציאות.

16 לחודש ונוס מגיע לשיא ולמעשה ממצב שהקדימה לשמש משנה אוקטאבה ומתחילה לעקוב אחרי השמש, נקודת מפנה זאת מקבילה לירח מלא ומדברת על שיא של מחזור שהחל באוקטובר 2010 מה זרענו בתחילת מעגל זה הוא אשר נפגוש בנקודת זמן זאת וכמו תמיד מדובר בתשעה חודשים של הריון מלא: מה שיא זה מאפשר לנו? מיקום זה מאפשר לפאזה "הבוגרת" של ונוס לבוא לידי ביטוי, דרך יחסים, מקום זה מאפשר לגשת לדיאלוג בדרך חדשה, שונה ומכילה, דרך זיהוי האחר ולא רק דרך הביקורת של החסרים וחסכים שלנו... חשוב שמקום זה מאפשר לנו קפיצת מדרגה בתוך מחזור ונוסי גדול (מחזור של 8 שנים) בגלל הזוית שנוצרת בין שיא אחד לשיא אחר של ונוס. מקום זה שם פוקוס על חוזים במקביל הצמידות למרקורי שמתחיל מעגל חדש בדיוק היום (משנה פאזה מעוקב למקדים לשמש) שם פוקוס מכיוון אחר על חוזים. ולמה מרקורי? מרקורי בצמידות זאת מתחיל מעגל חדש בו אנו יכולים להתחיל זרוע רעיונות וכוונות למעגל המרקוראני הקרוב..(עד הרטרו הבא) מקום זה  מתחיל מעגל חדש של מודעות, יצירתיות, חיבור מלא לילד הפנימי במסע האינדיבידואציה האישי של כל אחד ובמקביל בישראל, גם מדינית, פוליטית, כלכלית ו...יום מעניין, אפשרי להכניס כוונות ביום זה לעתיד שלנו כעם, לאום ואולי לתת מענה לצרכים הכול כך חזקים שפרצו בשיא זה, שיא זה הוא שיא של אבולוציה (הצלב הקרדינאלי ) כמו אנרגיה של פירמידה גדולה עליה מתיישבות פירמידות קטנות והלחץ יוצר גישה לפרדיגמה חדשה לגמרי..

כיוון שאנו נמצאים תחת אנרגית הירח המלא, היום 17 לחודש... הרגישות גבוהה מאוד ובמקביל סוגיות הליקויים שחווינו ביוני, יולי צפות ועולות שוב . היום במיוחד: כיוון שמארס עובר על נקודת הליקוי, מקום זה לוחץ על האזורים הבטוחים (לכאורה?) זוכרים את הליקויים שחווינו בקיץ זה ומשמעותם? כשמארס עולה על נקודת הליקוי הוא מלבה את האנרגיות שצפו ...מוזמנים לחזור לקרוא ולבדוק איך זה מתיישב בחייכם

21 לחודש ונוס מול נפטון ונקודת מפגש זאת כשונוס באריה על ריגולוס מקבלת פוקס עצום מול נפטון עולה הצורך ברומנטיקה, מימוש חלומות ושאיפות שאולי שכחנו לרגע, זמן בו נוצר חלון לחמלה, סליחה ואהבה שניזונה מחוקים גבוהים יותר, במקביל כיוון שנפטון מהווה שחקן מפתח בציר זה, הצל יכול להביא כמה אכזבות שמזמינות לגילוי ומודעות חדשה, או להעלות את השאלות בנוגע לתמימות ילדית שמלווה את מערכת הציפיות לנו? אמינות? שיפוטיות? ויותר מכל זמן זה מאפשר לנו לאזן בין רעיונות אוטופיים לתיאום ציפיות עם המציאות...נקודה נוספת שקשורה למולות זאת נוגעת לסוגיות כלכליות, יש מקום בו הקרקע יכולה לנוע בחוסר שקט תחת היבט זה במיוחד אם היו השקעות כלכליות שלא נוהלו בצורה נכונה.
וממקום זה ונוס נכנסת לבתולה לכיוונן חדש עם המציאות..  זאת ועוד בתחזית מזג האוויר האנרגטי של שבוע הבא..

כיוון שזמנים אלה נוגעים בסוגיות עמוקות מאוד ויוצרים מערכת לחצים חזקה  מאוד בכמה וכמה רבדים של חיינו, החל מסוגיות ארציות, כלכליות וכלה בנתיב התפתחות הנשמה..  מומלץ לבדוק ביחס למפה אישית, לצורך זה יצרתי קריאה אישית קצרה וממוקדת לרוח הזמן , רבע שעה ב- 120 ש'ח. לפרטים נא ללחוץ כאן

ולמי שמעונין לפתוח לעומק ולצור דיאלוג מחודש עם כמה משחקני המפתח המנהלים את חייו.. למה, מדוע ואיך לשנות כדי להגיע למימוש חלומות ושאיפות: זה הזמן:) קריאה של שעתיים בעלות של 600 ש'ח. לפרטים נא ללחוץ כאן


שבוע מקסים לכולנו...

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.