עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הרביעי של אוגוסט 2011 
מאת: מלי ברזילי 
     

השבוע מזמין אותנו­ למסע עומק, ונפתח עם כניסת ונוס לבתולה, 
­

22 לאוגוסט
בשעה 01.10 ונוס בבתולה מדברת על האפשרות לראות את אלוהים בפרטים הקטנים, לראות את היופי בנגיעות הקטנות של החיים...ובזמנים בהם הכול כך  דרמטי, יש לנו הזמנה להתבונן בדברים הקטנים שלא נמצאים בעולם של הזוהר, הפאר והדרמה.. זה הזמן לזהות את היופי בסוגיות הלא מושלמות, בקבלה של מי אנו ומי האנשים הקרובים לנו ללא שיפוט, ללא ביקורת עם כל הטעיות הקטנות ומתוך ידיעה שכולנו כאן למסע לריפוי, איחוי, השלמה, פיוס, שירות ומסירות למשהו גדול מאיתנו...וכשנוכל לזהות זאת בעצמינו ולאהוב את המקומות הללו נוכל לקבל זאת באחר ולצור דיאלוג בריא ומפרה...

­­
אז ונוס מגיעה לטריטוריית הבתולה אחרי שחוותה את  איזור האריה והמלכות, והגודל וההדר ותשומת הלב ואחר כל החגיגות, זה הזמן לשקט, לשלווה ולידיעה שהחיים מתחרשים בפרטים הקטנים, בצניעות, ענווה והתגייסות למשהו שגדול מהדרמה האישית:)
כמו תמיד שיש מגע עם אזורים ואנרגיות מסוג זה, יש לנו מבחנים על הצל, עם ביקרות ועם שיפוטיות, עם אגו והגדלה של סיטואציות או חוויות למקום של אבדן פרספקטיבה...המודעות וההסכמה להתבונן יכולים לאפשר לנו לצאת למקום חדש, נקי יותר, בריא יותר ומסכים יותר...
­

זהו זמן שבין הזמנים....


­23 לאוגוסט
02.25 שמש מול נפטון, כששמש מול נפטון יש תחושה שהשמים הם  לא הגבול אלא רק ההתחלה, זמן נפלא להתחבר להשראה הגבוהה של היקום, זמן נפלא לתפילה, מדיטציה וערוץ ישיר לחלומות שלנו, כיוון שציר זה פועל על אריה/דלי הוא מעלה גם את המקום הפצוע מחוסר חיבור לחלומות ולתקוות, מקום של הסתגרות והשתבללות, כדאי להיות ערים לתחושה, אם משהו מכניס אותנו לבועה, או מפיל קיר שקוף בננו לעולם, זה הזמן לתהות ולשאול את עצמנו : האם אני במקום בנכון בחיי? האם החלומות והתקוות שלי ראויים למרחב נכון ולהגשמה... מקום זה יכול לעורר את הצורך בהנחיה גבוהה יותר, בהדרכה  ובחיבור למגדלור המאיר את הדרך והנתיב של הנשמה.. לכן תחושות של געגוע, עייפות, בלבול, עירפול וציפיות מתערבבים למשהו לא מוגדר, השיעור כעת להגדיר, להסכים להיעזר ולזהות את משאלת הלב, להתפכח ולהציף את המקומות העמוקים ביותר של הלא מודע ושל הגופים הגבוהים שלנו כדי להתחבר לאינטליגנציה אינטואיטיבית ולקול של הנשמה.

כמה שעות אחרי מולות זאת,  אגב ניתן לעבור אותה ללא התייחסות מיותר דרך שינה עמוקה...ולתת לדלת מסתובבת זאת לנוע ולהעלם במרחב האין סופי...אך מומלץ שלא! כי מיידית שמש נכנס לבתולה וניתן לעשות משהו עם כל התחושות הללו... ב- 14.20 שמש נכנס לבתולה, מזל טוב לכל הבתולות:) וברמה של אנרגיות הגענו לזמן ולמועד בו אנו מוזמנים לנקות את המערכות שלנו, לארגן את חיינו, לצור סדר נכון יותר ותואם את הזמנים המשתנים לבדוק את "רשימת המכולת" שלנו ואת הדרך בה אנו מתפקדים... לכן זמן זה דורש תשומת לב לפרטים הקטנים, להעריך מחדש את הפעולות שאנו עושים בחיים ואת התוצאות שאנו מקבלים. משוואה פשוטה מאוד אך טומנת בחובה את המפתח לבריאות פיזית, רגשית, מנטאלית ורוחנית.  ממקום זה שיפור תנאי עבודה, גם עבודה במובן המוקבל וגם עבודה של עירות, מודעות והיכולת לשנו לשרת את המקום אליו נולדנו. זה המקום בו ניתן להוריד את האנרגיות של שמש-נפטון לאדמה ולמימוש בחיים, חלומות כן מתגשמים אם עושים את הצעדים הנכונים במקום ובזמן ומעבר שמש לבתולה מדבר על המקום והזמן, דרך אנליזה והערכה של הפער בין חלומות למציאות וגיוס יכולות העבודה, יעילות, סדר, ארגון ומטרה .
כמו תמיד האור מגיע עם צל והצל יכול לסחוב אותנו למקום בו אנו מתחילים להיות שיפוטים וביקורתיים כלפי עצמינו ואחרים, נוכל לפתע לזהות את עצמנו מחפשים את הפגימות וחצי הכוס הריקה, למעשה הגענו לשיעור מרתק שמדבר על ריפוי ושיפור..לכן אם נמצא עצמנו בבוץ של ביקורת ושיפוטיות, אשמה ועצבנות יתר, למעשה הגענו לפי הבאר:) זה המקום שזקוק לריפוי, ארגון מחדש ושיפור של עצמנו בתוך התמונה הגדולה של הקוסמוס.

ונוס ממשיכה דרכה בגזרת בתולה ומתייצבת מול כירון
24 לאוגוסט
בשעה 06.06 מקום זה מחבר את התחושות שלנו ללא מודע הקולקטיבי, לסבל של האחר, לסבל של אימא אדמה, לסבל של אחינו בני האדם ללא מגדר של מין, גזע, צבע, דת ושאר מרעין בישין המבדילים ומפרידים את הרקמה האנושית...במיקרו נוכל לחוות זאת ביחסים שלנו עם עצמנו בין גוף לנפש (בתולה/דגים) ביחסים עם אחרים, נקודות שזקוקות להחלמה, ריפוי וטיפול עולות וצפות על פני השטח, שימו לב לפרטים הקטנים שמדברים על החוט הדק בין אהבה לשנאה, בין אהבה לפחד, בין אהבה לחושך... זמן של ריפוי והסכמה לשנות חוזה, הדרך לשינוי רצופה בסליחה, מחילה, תפילה ואהבה ללא תנאי...ואיך עושים זאת? דרך ההסכמה להרפות ואולי זה הזמן להזכיר את  תפילת השלווה.

Serenity prayer
God grant me the serenity
to accept the things I cannot change;
courage to change the things I can;
and wisdom to know the difference.

25 לאוגוסט
בשעה 17.30 מארס עושה תשעים מדויק לסטורן, מפגש זה כבר מוכר לנו מהחודשים הרבים בהם הצלב הקרדיאלי כיכב (תרתי משמע) מדובר בשתי דמויות פנמיות: הלוחם והצנזור. האנרגיה של הלוחם היא חמה ומונעת  מאינסטינקט חיים אישי בעוד האנרגיה של הצנזור היא קרה ומונעת מאינסטינקט של הכרה על ידי החברה, אחד עושה מה שרוצה והשני מה עושה מה שצריך...כשיש בניהם קונפליקט כל כך חזק, נוצר לחץ חזק בין שני הקולות. שתי דמויות אלה מתקיימות בטריטוריות שמנוגדות במהותן, מארס בסרטן המסמל את השורשים שלנו, את השבט ומקור ההזנה שלנו במקביל למחויבות וההזדהות למקום ממנו אנו מגיעים וסטורן נמצא במאזנים שמקום בו אנו מחפשים את ההשלמה ואת עולם ההשלכות, מקום זה מחבר הננו לבין העולם החיצוני לכן טריטוריה זאת מדברת על חיבורים וחוזים המוזנים ממקום האחד בחיינו, למעשה מקום זה יוצר את המחויבות לאחר שמחוץ לשבט שלנו ומקום זה לוחץ על קומפלקס ראשוני וקיומי בהווייתנו... קומפלקס זה סופג אנרגיות כעת כשהמטרה לצור את הכוחות והעוצמות לצאת ממרחב בטוח ולצור פעולות שתבאנה אותנו למרחב חדש, התנסות אחרת ותוצאות שונות בחיים...
ככל שנחוש, נחווה ונרגיש מתח, לחץ , קושי, עייפות, גודש רגשי, אשמה וכאב..כך למעשה גודל הדלת שניתן לעבור בזמן זה.

27  לאוגוסט
מרקורי מסיים את הרטרו, נקודת זמן זאת מרקורי משנה את המהירות ואת היחסים לכדור הארץ, לכן יכולים להיווצר גילויים חדשים נוכח הפרספקטיבה החדשה , תובנות חדשות שיכולות להיוולד כתוצאה מדרך הסתכלות והתבוננות שונה...זמן זה מאפשר לשנות תפיסה וגישה בכל הנוגע למודעות ונתיב היצירה וההגשמה בעולם. כדי להבין יותר לעומק, כדאי לקרוא על מרקורי, על מרקורי ברטרו, על מהות הרטרו ועל מחזורי הרטרו...וכל זה מקבל משנה תוקף כיוון שמרקורי שליט מזל בתולה ושמש עובר לבתולה ומכאן ערוץ חדש ופאזה חדשה.

ברקע כדאי להיות מודעים למולות בין שמש לכירון, האנרגיות מדברות על הפצע הנובע מהפער בין החיים היומיומיים לחזון הגדול של הנשמה, מזג האוויר האנרגטי יכול לצור סערות עמוקות ולגעת בתחומים רבים של החיים. התחומים הם פונקציה של מפה אישית ואצל כל אחד פועלים על תדר שונה ועל אזורי מחייה שונים... כדאי ומומלץ  לבדוק לעומק שכן נקודת זמן זאת יכולה לסייע לצור תהליכי ריפוי, זמן זה מאפשר לגעת בסולם ההתפתחות של הנשמה לעומקים לא רגילים, זמן זה יכול לאפשר לצור תכנית מדויקת למגע עם החזון הגדול של הנשמה מחד ומאידך הגשמה וסיפוק בחיים הארציים והיומיומיים... כעת ניתן למצוא את ה מפתח במיוחד ללב ולנשמה ולפתוח דלת למרחב חדש, מודעות חדשה ותודעה חדשה.


.


 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.