עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מולד הירח בבתולה 2011 - מזג האוויר האנרגטי 
מאת: מלי ברזילי 
     

זמנים מיוחדים מצריכים קריאה מיוחדת, כשהאנרגיות אינטנסיביות במיוחד לוחצות ומפעילות נקודות רגישות ומעודנות, אל תתלבטו לבד - התייעצו! החודש מדובר במפגש עם קומפלקס המושלמות והאשמה. לכן נוצרת הזדמנות לצור פריצה, שיפור, העצמה וחוזה חדש לעתיד המגשר בין אידיאלים לבין המציאות היומיומית להצלחה ולהגשמה.

איך זה עובד במפה שלך? מה ההשפעות, מה האפשרויות ואיזה כלים ניתן להשתמש כדי להפיק את המקסימום בחודש זה, ממקומות פרקטים ופשוטים של החיים וכלה ברבדים העמוקים ביותר של הנפש. 

new_virgo_moon_2011_2

29 לאוגוסט 2011 שעה 06.04 שעון ישראל, מולד הירח בבתולה: שמש, ירח ואופק בבתולה. מה זה אומר? פוקוס חזק מאוד על אנרגית הבתולה. אנרגית בתולה דברת על קומפלקס המושלמות: אידיאליזם במבחן הריאליזם. בתולה הוא מזל אדמה שתפקידו לתת תבנית לאנרגיה בממד של מקום וזמן, ובו זמנית גם מצביע על המרחק בין הרעיון האוטופי לבין התוצאה הארצית. מקום זה מוליד את קומפלקס המושלמות, זהו השיעור של הבתולה, הטוהר של האידיאלים למול מלאכת הכפים של דם יזע ודמעות...

חודש זה מתחיל עם גודש חזק מאוד של בתולה, ולכן נחווה במהלך חודש זה שפע של חוויות ושיעורים במרחב שבין האידיאלים לבין המציאות. חשוב לציין שככל שהאידיאלים שלנו גבוהים יותר כך חמקמקים יותר ולכן לוחצים על קומפלקס המושלמות.
חוויות אלה מביאות לתחושת חוסר אונים ואבדן שביל ההגשמה, ולעיתים מקום זה מלווה בתחושת אשמה, תסכול וכאב, כשתחושות אלה מתבייתות הן מביאות עימן עוד חברים מאותו סוג ומכאן העצמה של חוסר האונים, אבדן הדרך והכאב. אך, כמו תמיד מדובר בצל, תפקיד הצל להראות לנו את המקומות בהם אנו זקוקים לאור, לכן חודש זה יאיר לנו איזור זה וידרוש מאיתנו לנשום עמוק ולהתעלות, לדחוף את עצמינו למאבק מעבר ליכולות העכשוויות. זמן זה מאפשר לנו לדרוש מעצמינו מאמץ עצום לשיפור עצמי, דרך טיהור אותו קומפלקס מושלמות ואשמה.

מולד הירח החודש מדבר על אנרגיה שנזרעת ומנקודה זאת גודלת ומתעצמת, מקבלת נפח ועיבוי במציאות ומגיעה לשיא בירח המלא, לכן כדאי מומלץ לשים לב למה אנו זורעים ברמה של חזון והצלחה, מטרת מחזור ירחי זה לקחת את מה שלמדנו במחזור הקודם ולשפר אותו לרמת מושלמות ללא קומפלקס המושלמות :) חודש זה מציע לנו מסע של עבודה עמוקה ויומיומית כדי להגיע למחזור הבא בו נפתחת לנו שנה חדשה.

מחזורי הירח מתארים חודשים העברים וחודש זה מדבר על אלול, אני לדודי ודודי לי, חודש של טיהור, חשבון נפש מול קומפלקס המושלמות והמאמץ הבלתי מתפשר להשתפר!


מה מאפייני מחזור ירחי זה? שליט האופק, ירח ושמש:
מרקורי נמצא בנקודת מפנה ממצב של רטרו למצב של הילוך ישיר, ורק מתחיל את מסעו בתחום הצל פוסט רטרו. מה זה אומר? זריעת אנרגיה בצל פוסט רטרו מאפשרת לנו לשנות חוזים! שינוי על בסיס הנתונים החדשים שנאספו, עובדו והובנו במהלך הרטרו האחרון. ברמה הכי פשוטה זה הזמן לתת את הדעת למספר הסיפורים שלנו, אנו יוצרים את המציאות דרך הסיפורים שאנו מספרים לעצמינו, אותם סיפורים בונים נתיב של אמונה ומכאן נולדת האמונה שלמענה אנו מוכנים לעבור עד לקצה האחר של העולם (ציר תאומים קשת) וכיוון שמדובר ביחסים בין מרקורי לבין יופיטר, שימו לב, יופיטר בדיוק נעצר לקראת רטרו, משמע, שתי הפלנטות שיוצרות את בסיס תפיסת המציאות נמצאות במרחב אחר שמאפשר גישה שונה לאותם חוזים שאנו חיים עליהם, זה הזמן לבדוק לעומק מה הספורים ומה סט האמונות שלנו בכל תחום ומימד בחיינו.

לאיפה יוביל אותנו המולד? לאשמה, פחד וייאוש או למיקוד, תפקוד ודרך להגשמה? כדי להבין מה הכלים שהיקום מעניק לנו במחזור זה כדאי לראות את המפה כולה.
במפת המולד אנו מזהים את הצמידות של ונוס לשמש וירח, מה שמצביע על אהבה כחומר ריפוי ודרך נכונה להשגת מטרות ויעדים... איך להפוך את הפרפקציוניזם המונע מכפייתיות, קשיחות והכחשת החלקים הלא מושלמים למקור לרוך, עידון, חמלה ואהבה... הרעיון הוא שיתוף פעולה מתוך חזון משותף כדי לבנות תהליך אורגני ובריא למימוש חלומות ולכל אחד מאיתנו יש ארגז כלים אישי שמותאם למשימתו ולמטרתו במחזור חיים זה (מומלץ לבדוק ביחס למפה אישית כדי לקבל בהירות ויכולת להסכמות חדשות) המולות של המולד לכירון נפטון מדברת על חשיפה חזקה ובוטה יותר של הפצע וקבלתו, הסכמה לזהות את החוסר מושלמות כמקור לכוח עוצמה, בניית של סט הסכמות אישי הנשען על חוזה אישי שיכול לחבר למקור הריפוי והאהבה כהווית חיים.

לכן חברים יקרים, אהבה היא תפריט החודש, כמו לחם ומלח, כמו תפילה זכה ופשוטה, זה כוח הריפוי לפחד, כעס, תסכול, ייאוש, אבדן הדרך ושאר הצללים המובילים אותנו להשקעה לא בריאה שתוצאותיה ברורות מראש. הזמן של מרקורי שרק מניע מצברים בתחום הפוסט רטרו ויופיטר בכניסה לרטרו..מהווים כלים לשינוי ההסכמות, חוזים ואמונות.. אגב, במדינתנו שיופיטר במפת המדינה כל כך חזק ויופיטר מדבר על צדק לכל, חודש זה שם את המחוגים באופן מדויק להפליא ליצירת נתיב חדש לצדק לכול.. האם אהבה, אופטימיות וחיבור לחוקיות של היקום יובילו אותנו או שוב קומפלקס המושלמות ותחושת האשמה ייקחו פיקוד לנתיב של תסכול ואבדן הדרך: ההסכמה הקולקטיבית של פרטים קטנים יכולה לצור את תהליך השיפור והריפוי..

מפת המולד מלווה במשולש גדול בין שמש/ירח/ונוס (בבתולה) לבין יופיטר (בשור) ופלוטו (בגדי) בבתים 1/5/ : מזלות אדמה בבתים של אש: בתי האש שמים פוקוס על השראה וחיבור לרצון של פריצת גבולות מוכרים וידועים כשאנרגית האדמה מעניקה כלים פרקטים לצור תבניות שתשרתנה את החזון והמטרה המנחים אותנו בזמן זה...

במקביל חדי העין שבנינו יוכלו לזהות שני משולשים אחרים שיוצרים מגן דויד מלא


משולש אחד פלוטו ואוראנוס שעושים 135 למרקורי והמשולש משולש שני סטורן ומארס שעושים 135 לנפטון. משולשים אלה הם משולשים "אחרים" הזויות שבונות אותם הן זוויות דינמיות שלוחצות חזק מאוד על קומפלקס המושלמות... למעשה משולשים אלה נקראים "אגרוף אלוהים" המטרה של האנרגיות היוצרות מבנים אלה להוביל למסע של שינוי (זווית של תשעים) ושיפור ברבדים המעודנים ביותר (זוויות של 135) במקומות שנדמה לנו שהגענו למנוחה והנחלה, לפתע נכנס לנו אפרוף בבטן התחתונה ומידע שלא תמה המלאכה ויש לשפר ולעלות מדרגה לפאזה הבאה.. כששני מבנים מסוג זה חוברים למגן דויד, נוצרת לנו תבנית שלישית שמעצימה בו זמנית את הצל ואת האור... וכיוון שזוויות 135 הן זוויות עם אנרגיה בתולית, נוצר לנו גוש נוסף מאחורי הקלעים שלוחץ לעוד צעד אחד קטן למרות שנדמה שאי אפשר, וכפי שצוין קודם, החומרים המהווים את השמן בגלגלי התנועה: אהבה.. סליחה, חמלה, ללא תנאי עם ידיעה הנחיה פנימית עמוקה.

מחזור ירחי זה יכול להעלות דפוסים שיושבים עמוק עמוק בארון הפנימי ומזמן לא שמנו לב כמה הפכנו למשרתים לאותם דפוסים, זה הזמן לאבק ולהיאבק בדרך אחרת, דרך הבנה, ידע ומודעות. הבנה, ידע ומודעות מובילים לנתיב משולל התניות ושיפוט וזרימה כנה ואמיתית אחרי ההנחיה של הנשמה... ממקום זה חברים יקרים, רציתי להזכיר לכם את סמינר מרקורי, אם נלמד איך אנו חושבים, ממה אנו מונעים ולמה ובמקביל, מה הכלים לשינוי, יש סיכוי מצוין לתוצאות חדשות שתואמות את החוזים האישים שלנו במחזור חיים זה. קצר, מהיר ואינטנסיבי..

ברכות לחודש של סליחה, חמלה ואהבה...

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.