עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הרביעי של ספטמבר 
מאת: מלי ברזילי 
     

שמש נכנס למאזנים ב- 23 לחודש, יום השיוויון: יום זה מהווה שער אנרגטי ענק בו נוצר איזון בין יום ולילה, בין אור לחושך, בין שלום למלחמה ולמעשה כל החלקים המנוגדים משלימים בחיינו מנסים להגיע לאיזון, לכן מקום זה חושף את כל מה שלא נמצא באיזון אך בו זמנית מקום זה חושף את הפתרון ליצירת איזון וחיבור הניגודים למשהו חדש שיכול לאפשר הפריה הדדית.. 

נקודה מעניינת נוספת שנחשפת בתוך האיזון, היא הביטול הכוח של שני החלקים המנוגדים בתוך המשוואה. לכן, בחיים נזהה את האיזון כנקודה ממנה מידית מתחילה תנועה חדשה שמטרתה להעצים כל חלק בפני עצמו וחוזר חלילה. מקום זה מאפשר לנו להתבונן מה מניע את שני הצדדים ומה ממגנט בניהם... איזה מאזנים נמצאים בחיים ואיזה "חומרים" יושבים על כל כף של המאזנים.. 

כניסת שמש למאזנים מדברת על הצטרפות השמש לצלב הקרדינאלי, ואותן אנרגיות שלוו אותנו במהלך השלוש שנים האחרונות מגיעות לנקודת מפנה חדשה. נוצר פוקוס חזק על שינוי גישה, על הצורך בחוזים חדשים שמתבססים על מצב בו כל הצדדים מנצחים בתוך תהליך של שינוי גדול ובעל משמעות ברמה אישית וברמה גלובלית..


25 לחודש שמש עושה זווית מדויקת לאוראנוס, אנרגיה זאת יוצרת קריאת התעוררות חזקה מאוד, כמו פעמון ענק שזורק לחוויה חדשה, מעירה ומאירה. חוויה שמוציאה ממרחב בטוח ושגרה קסומה למקום חדש שדוחף לנסות משהו חדשני... לכן אנרגיה זאת יוצרת מצב בו ניתן לחוש התרגשות, לחץ או מתח. מקום זה דורש ספונטניות, חדשנות, עצמאות וגישה ייחודית ואחרת, לא רק כתגובה לאנשים וסיטואציות, אלא גם יצירה של מצבים ומפגשים מסוג זה, זה הזמן לרדת מהגדר ולהעז להמציא את עצמינו בצורה חדשנית ונכונה לזמן זה, למעשה זמן זה מאפשר לזהות דרך חדשה בתוך תלמים סדורים, מסגרות קבועות  ומערכות מקובעות. זמן זה מדבר על אנרגיה ייחודית היוצרת הזדמנות נפלאה להשיל כמה קליפות שאינן נחוצות, לפתוח כמה סתימות שלא מאפשרות לנו לנוע באופן חופשי אחרי החזון והחלום שלנו.. זה המקום בו נוצרות שתי אפשרויות  עוצמתיות, אחד: להיות במרכז בעין הסערה, שתים: להיות בתנועה חיצונית של הסערה... בדרך הראשונית ניתן להגיע לבהירות מדהימה, אך בו זמנית לחוש את התקיעות ובדרך השנייה ניתן להגיע לתנועה עצומה, אך בו זמנית להיכנס לבלבול וחוסר בטחון, המפתח הוא החיבור של שתי הדרכים ומפתח זה מאפשר הפקת אנרגיה מיוחדת, משודרגת ומכוילת לעתיד.

26 לחודש מרקורי נכנס למאזנים, כניסתו של מרקורי למאזנים מדברת על פתיחת שער ענק למודעות חדשה שנוגעת לאינטראקציות, יחסים, חוזים ויכולת להכניס מרכיבים חדשים למשוואות ישנות. זמן זה מאפשר תקשורת קלה יותר, יכולת הקשבה גבוהה יותר, הדברות, משא ומתן, הבנות של רצונות מול צרכים. בגדול מדובר בהתעוררות המודעות לקיום האחר בחיים, החל מיחסים אישים וכלה ביחסים בין מדינות, דתות, קהילות או כל תבנית שבטית אחרת.. אך כמו תמיד שיש לנו פוטנציאל לעבוד על סוגיה מסוימת מגיע הצל והצל יראה עצמו דרך סוגיות של שקרים לבנים, תפיסת מציאות שונה, שפה אחרת ודרך שונה לתרגם ערך מוסף מיחסים וכאן נכנסים לא רק למקום אישי אלא גם לסוגיות של תרבות...תרבות היא הסכמה קולקטיבית לעולם של ערכים אמונות, פילוסופיה ותפיסת מציאות של קבוצה אנושית מסוימת, ומקום זה מאפשר דיאלוג בין תרבויות דואליות המנוגדות בראייתן ותפיסתן... בו זמנית גם נוצר הזיהוי של השונות, כוח הניגודיות... לכן זמן זה מהווה שער אנרגטי ענק להקשבה, התבוננות והסכמה לאזן ולצור תנועה חדשה שתפרה ותעצים את השיתוף פעולה והערך המסוך שכל צד מרוויח מתוכה. ­

27 לחודש מרקורי מול אוראנוס, זה הזמן בו מרקורי מצטרף לצלב הקרדינאלי, וכיוון שאוראנוס הוא הפאזה הגבוה של מרקורי נוצר ערוץ מדהים לשדרוג ושיפור היכולת לראות, לשמוע, לזהות, לתרגם ולתפוס את המציאות בצורה הכי קרובה לאמת המוחלטת. גם אם נתקל באמיתות שלא הצלחנו לעכל או הכחשנו או התעלמנו  או לא הינו מסוגלים לזהות..זה הזמן בו הדלת נפתחת לרווחה לאינטליגנציה גבוהה, אינטואיטיבית וחדשנית שמכוילת לעתיד נקי מפשרות וויתורים על האני... מומלץ לפתוח את הראש למה שקורה גם אם זה מלחיץ או מערער את הביטחון, גם אם יש תחושה של סחרחורת או חוסר איזון, זמן זה מציע כלים מיוחדים להבנות חדשות שנכונות לשינוים הנדרשים בזמן זה. פתוח את הדלת כי אנרגיה זאת תלווה אותנו בשנה הקרובה ותאפשר לנו לצור עולם טוב יותר. כי אני ואתה נשנה את העולם :)


ומכאן אנו מגיעים למולד הירח במאזנים: מחזור אנרגטי חדש במיקרו (חודש) ובמאקרו (שנה) ערב ראש השנה העברי...

אודות הכותבת האסטרולוגית מלי ברזילי
חוקרת, לומדת, מורה ופועלת בתחום השפה האסטרולוגית
קריאה מיוחדת בטלפון
בואו לדבר על זה בפורום של מלי ברזילי

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.