עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוקטובר  
מאת: מלי ברזילי 
     

שבוע זה מביא גל אנרגטי שונה.. עיקר התנועות האנרגטיות המתרחשות בשבוע זה הן תנועות שקשורות ל.. 
ונוס, ונוס שליטת מאזנים עושה את הזווית האחרונה ב"בית" (במזל מאזנים) לנפטון, זווית של 120, לכן זמן זה יכול להביא רומנטיקה, עדינות, קסם, יצירתיות, ותחושה של אחדות עם הבריאה  מתוך היכולת לראות ולזהות את יפי הבריאה... ­בגדול: זמן זה יכול לחולל קסמים מופלאים ומה הקטצ'? הקטצ' הוא ללכת שבי אחרי כל היופי הזה ולגלות שזה לא עובד בצורה אוטופית בכל תחום, במילים אחרות, זמן זה יכול לצור מגע עם המסכה והאשליה.. ואם לא היינו מכווננים נכון, נגלה איפה עטינו מסה ואיפה גלשנו לעולם של אשליה כי שיערנו שהיא האמת המוצקה.. נפטון הוא הפאזה גבוה של ונוס ותפקידו לתדלק באנרגיות שמימיות.. לכן המפגש עם המציאות יכול לקחת למקומות נעלים וקסומים, אך אם אין חיבור כן ואמיתי... זמן זה מאפשר לראות מעבר לקיר הזכוכית... נוצר גילוי כואב ולא פשוט, אך גם גילוי זה הוא מתנה שכן מהווה שלב ראשון לריאליזציה, התפקחות והתפכחות.. שימו לב, בעיקר בתחומים של יחסים, כספים, אהבה ואידיאלים..

9 לחודש ונוס נכנסת לעקרב ותשהה בעקרב עד 3 לנובמבר.  ונוס שליטת שור ומאזנים ולכן מייצגת את עולם החושים שלנו, משאבים, ערכים ויחסים: ועקרב, מרחב בו נבדקות כל האיכויות הללו...לכן, ונוס בעקרב חושפת מרחב לתחושות חדשות, תחושות של עומק, חושניות, אינטימיות ומבדק עומק של הרגשות, לכן מקום זה יכול להכניס לתחרות, השוואה, מתח, מאבק, כל אלה מלמדים אותנו כמה כוח אנו נותנים לאחר בחיינו, לכן אם נמצא עצמינו בלחץ, כעס עמוק, קנאה, או שאר שבעת החטאים.. זה אומר שהכוח שאנו מעניקים לאחר גדול משלנו וכדאי לבדוק מה אנו ממגנטים לחיינו, מגע עם כוח או עם עוצמה, זליגה או הפריה.. נקודה חשובה מאוד במעבר ונוס לעקרב היא התהליך שעברנו מאז שהחלה מעגל בעקרב לפני שנה.. (בדקו את אוקטובר 2010) שנה זאת מהווה מקפצה במחזור של שמונה שנים.

10 לחודש, ונוס עושה זווית לכירון ומקום זה מאפשר פיוס ואיזון בתוך מרחב שיכול להיות אובססיבי וחסר בטחון, למעשה מקום זה יכול להציף (עקרב- מים) בעיות וכאב שמאכלסים את גופנו ונשמתנו, ההצפה מטרתה לאפשר לחומרי ריפוי לפעול ולהעביר תהליך עמוק של ניקוי,  זה הזמן שניתן ליהנות לחוות לעומק יחסים, אינטראקציות בין גוף לנפש, בין אדם לאחר ובין אדם לאלוהיו.. ללכת עם הזרימה של האנרגיה ותוך כדי ניתן לצור מערכת יחסים חדשה בין גוף ל נפש, בין אדם לאחר בעיקר במקומות העמוקים ואינטימיים לפתע מה שנראה כברווזון מכעור יהפוך להיות ברבור מופלא.. זמן זה ניתן למנגט באופן מדויק אנשים וסיטואציות כדי לצור שינוי, כדי לצאת מ מרחב בטוח, כדי לעזוב את חוסר הביטחון, חוסר הערכה וחוסר אהבה ולזרום עם כנות והביטחון של הוויה.. זמן נפלא לניקוי וריפוי גוף נפש, רגש ותודעה ותגיע לשברירי הארה ושלווה.....

12 לחודש, ירח מלא על ציר מאזנים/טלה, במעלה 18.25 בשעה 04.05 שעון  ישראל.. הירח המלא פותח לנו יום זה עם עוצמות חזקות ביותר, למרות שירח מלא זה הוא הקטן והרחוק ביותר השנה, אך עדין בעל עוצמה לא רגילה ומביא לשיא את המולד.... ירח מלא מעצים את הרגשות והרגישות לשיאים חדשים בגלל הקוטביות של מאזנים/טלה המגובה בסטורן, סטורן צמוד לשמש ומול הירח מביא לחשיפה של החומות הבצורות המתפוצצות בפנים... ובשנה שעברה בזמן זה רשמתי: אלף חכמים לא יצליחו להוציא אבן שטיפש אחד זרק למים... זהירות לא להיות אותו טיפש, ובהיפוך אותיות, להיזהר משיפוט, אובססיות ולחץ, להפעיל את הצופה הפנימי ולהתבונן תוך תרגול נשימות ויכולת לספור מעבר לשלוש בטרם פורצים בכל הכוח... זה עדכני גם לשנה זאת! :)  אמשיך ואעדכן מהשטח כשהירח יגיע למילואו..

 13 לחודש, מרקורי נכנס לעקרב וכיוון שמתחיל לפעול בתחום חדש, נוצר דיאלוג  חדש עם העולם בכלל ובמערכות יחסים בפרט, זמן זה לוקח למסע לעומק יחסים וככל שהיחסים אינטימיים יותר, כך האינטנסיביות חזקה יותר, מאפשרת להיכנס לעומק, לקלף שכבות מיותרות, לגלות אמת ולהתחבר לתשוקה מפרה ומעצימה. זמן מרתק לעבודה עם דמות המפלצת הבולענית והתמרתה לדמות אלכימאית היוצרת מציאות חדשה, אמונה ומעוף...

שבוע קסום... ברכות לחתימה טובה ושנה של אושר ושמחה.

אודות הכותבת האסטרולוגית מלי ברזילי
חוקרת, לומדת, מורה ופועלת בתחום השפה האסטרולוגית

קריאה מיוחדת בטלפון
בואו לדבר על זה בפורום של מלי ברזילי

­
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.