עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של נובמבר 
מאת: מלי ברזילי 
     

השפעות מולד הירח בעקרב מלוות את השבוע הראשון של אוקטובר, במקביל בראשון לנובמבר מרקורי עושה תשעים לנפטון, כששתי פלנטות שמייצגות את תפיסת המציאות שלנו בזווית של תשעים, נוצר מרחב בו המציאות מראה עצמה ללא התייחסות למקום, זמן או מרחב וגבולות...  
­
הגבולות בין לא מודע למודע מטשטשים, החלומות מקבלים זריקת זירוז או התפוצצות בפנים. אם עבדנו נכון עם החלום והחזון שלנו, נוכל לקבל דחיפה מהיקום ואם לא עבדנו נכון עם החלום והחזון, נחוש את האכזבה הנובעת מהתפכחות...כיוון שמדובר בזווית המתרחשת בין מימד של מים (מרקורי בעקרב) ונפטון (מהות מים ) למימד אוויר (דלי) נחוש סערות ורוחות של שינוי גדולות מאוד, משהו מנסה להסיר את הקרום של האשליות, של החסימות שמגננות  לכאורה על הדרך בה אנו מתרגמים את המציאות..זמן זה מיועד להקשבה לאינטואיציה, אמנם יש להתייחס לעובדות בשטח, אך העובדות הן רק תרגום של מוח שמאל (ריאלי ופרקטי) והזמן מציע לנו כעת את ההקשבה גם למוח ימין (רגשות ואינטואיציה) להתחבר להגיון אך לזכור שמעל ההיגיון קיימת הנפש והרוח.
2 לנובמבר ונוס נכנסת לקשת וזמן זה מציע לנו לחקור את האמת שלנו בנוגע למה זה אהבה,המרחב של הקשת מאפשר לנו לחוש את האהבה לידע, למרחבים, לחוש את התשוקה לתרבות ותפיסה מעבר למה שחווינו עד כה, זמן לפתוח ולבדוק מה סט האמונות שיש לנו בנוגע לאהבה, מה האפשוריות שיש לנו מעבר לגבולות שתחמו אותנו עד כה..זמן לפתוח את הדלתות ולתת ללב לקחת למסע חדש..

2 לנובמבר, מרקורי ממשיך לנוע  יד ביד עם ונוס ומספר שעות אחרי שוונוס נכנסת לקשת מרקורי מצטרף, ויחד עם הצטרפות מרקורי למרחב החדש, ניתן לפתוח ערוץ חדש בכל הנוגע לתקשורת, אמונה, הבנות פילוסופיות של החיים, זה הזמן להתחבר לפילוסופיה הרוחנית שלנו, זה הזמן להתחבר לאמת גבוהה של החיים. זמן זה מאפשר להמריא מהעומק אותו חווינו בעקרב ולהביט במציאות ממעוף הציפור על מה מנחה אותנו, מה מהווה דרך ונתיב בחיינו...זמן לפתוח ערוץ למקורות שמעבר למציאות היומיומית, להתחבר להשראה ולאמונה ...

2 לנובמבר ונוס עושה תשעים לכירון ומקום זה מאפשר לגעת בפצע הכירוני שלנו, מצד אחד נוכל לחוש את האמונה אך מצד שני נחוש את המלכוד של האמונה, הלב נפתח לתחושות חדשות של אמונה באהבה, אך הפצע הכירוני יפמפם ויגרום לנו לחוש את נבדלות וההפרדה, ויותר מכל את הכאב והמרחק בין מה שאפשרי ברמה של אמונה למציאות. מקום זה מגיע כדי לפתוח לנו דיאלוג מחודש בעולם התחושות שלנו, ביחסים שלנו יוצרים ומה מהות החוזים הנשמתיים שלנו בתחום של מקום וזמן.. דיאלוג זה יכול לסייע לריפוי והבנה, חמלה ואהבה שמעבר לממדים של מקום וזמן.

2 לנובמבר מרקורי עושה תשעים לכירון, מרקורי הוא שליט בתולה וכירון הוא שליט החדש של בתולה וכשיש ל נ ו זווית דינמית בין שני שליטים של אותו מזל משהו במהות של אותו מזל נפתח לעבוד אישית, וזווית זאת של מרקורי לכירון מדברת על החשיבה שיוצרת מציאות פגומה, ההיגיון שמצליח לצור לנו מציאות שרוויה בפגימות, מתח, עצבים, חוסר שקט, חרדה וחוסר השלמה.. לכן זמן זה מיועד לבדוק את סט האמונות שלנו בכל הנוגע לתפיסת המציאות, במסע בין עבדות לבין אלוהות.. זמן של מסע פנימה לריפוי הציניות ורציונאלית הקשה, זמן לקחת צעד אחורה, לקבל פרספקטיבה, לבדוק הכחשות והדחקות ולראות שהפחד והמתח הם פרי של אשליה הנובעת מחוסר סינכרוניזציה... נקודת זמן זאת מאפשרת להיפתח לאמונה מחודשת בחוקי הקוסמוס, בבריאה ולהשיל את קליפת הציניות, עצב, עצבים וחרדה... ולהיפתח לחכמה של הלב!5 לנובמבר מרקורי נכנס לצל טרום רטרו, זה הזמן בו מרקורי עובר בפעם הראשונה על מרחב מסוים, ברטרו ממרקורי יחזור ויעבור על אותו מרחב פעם נוספת ולאחר הרטרו הוא יחזור בפעם השלישית על אותו מרחב, לכן מרחב זה כל כך מהותי ומשמעותי...זמן זה דורש תיאום וסנכרון של עצמנו למציאות המשתנה, לצור שדרוג למערכות  הפנימיות שלנו וממקום זה גם חידוש חוזים בכמה וכמה מעגלי חיים שלנו. זמן שמלמד מהי גמישות, סבלנות, פרספקטיבה ותפיסת מציאות.. כדי להבין את הנושא טוב יותר, אפשר לקרוא מאמרים על מרקורי, מרקורי ברטרו, מחזורי רטרו ...ולכל מי שלומד בסמינר מרקורי , זה בדיוק הזמן בו נלמד מה המאפיינים האישיותיים של אנשים שנולדו בצל טרום רטרו ופוסט רטרו וכמובן מאפיינים אישיותיים של אנשים שנולדו ברטרו עוקב וישיר... יהיה מעניין:)

7 לנובמבר מארס מול נפטון, נתחיל לחוש את ההשפעה כשבוע לפני ושבוע אחרי ההיבט המדויק. ואיך זה בא לידי ביטוי? מאבק בין החולם ללוחם, הגלגל מספר לנו שהחולם מניע את הלוחם לפעולה, בזמן זה החולם מצויד באידיאלים עצומים, חלומות, ערכים, געגוע וכיסופים למשהו תמים וטוב.. התנועה של האנרגיה לעשייה יכולה לבוא לידי ביטוי בשני אופנים: השראה ומעוף, תחושה של התעלות או כניעה עצומה למתח ותחושה של קורבן לנסיבות ועצב.

מרחב זמן זה מדבר על החלומות מסובבים את הגלגל של החיים ועל הדרך לבטא אותם, זהו החיבור בין החולם לבין הלוחם, תוך כדי אנו מתגלים הצללים ופחדים. זמן זה מאפשר לזהות את האמת למול האשליה, אם גילנו כעס אצור, או תסכול ועצב, או עולם של מכשולים אולי אנו נלחמים נגד האידיאלים שלנו? אולי נגד החזון של הלא מודע שלנו? אולי התנגדות להשלכת האידיאלים שלנו לחיים היומיומיים? אולי אנו מאפשרים לאכזבה, חוסר אונים, תסכול ופחד להנחות אותנו במעגלי החיים? שאלות אלה מיועדות לזהות את הצללים והאויבים הפנמיים ולאפשר לעצמנו לצור תנועה וזרימה בין החולם ללוחם כדי לאפשר לעצמנו חיים עשירים ומלאי השראה...

ברכות לשבוע פורה ומאושר

אודות הכותבת האסטרולוגית מלי ברזילי
חוקרת, לומדת, מורה ופועלת בתחום השפה האסטרולוגית

קריאה מיוחדת בטלפון
בואו לדבר על זה בפורום של מלי ברזילי

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.