עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של נובמבר 
מאת: מלי ברזילי 
     

9 חודש נפטון מסיים את הרטרו, כשפלנטה כבדה כמו נפטון מסיימת תנועה, נוצרת אנרגיה חזקה מאוד שנוגעת במקומות העמוקים ביותר. נפטון הוא אל הים והעומקים, הוא מייצג את הצלילה לרחם הענקית של היקום וויתור על האני, במטרה לצור ערבוב מחודש של כל החומרים מהם מתחילים החיים. 

כשמגיעים לממלכתו של נפטון נפגשים הצרכים הגבוהים שמעבר למסכה עמה נפגשים ביומיום, המפגש מעורר את הצורך להמיס מסכה/מידע לא עדכניים (אגו) ולהיות מכווננים לתדר של מטרה גדולה מאדם. כשמשילים את המסכה ומתחברים לישות הגבוהה יותר שעומדת מאחרי ומחוברת לאין סוף, מידית מתגלה הקומפלקס של האמביוולנטיות, תחושת השלם והמושלם (המתרסק למול המציאות ללא מסכה) כשממולו הפגום והנטוש השואף להיות חלק ממשהו יותר גדול אך בגדול מאבד את עצמו ואז שואף להיוולד מחדש כדי לחוש את העצמי, זהות אישית ושרידה למול תלות וחיבור למשהו גדול יותר...זמן זה של עצירה חושף את הקומפלקס זה בעוצמה לא רגילה.. מזג האוויר האנרגטי מאפשר להשיל, לתלוש או לוותר על מסכה ועל מה שלא עדכני לזמן מיוחד זה... כדי לצור חוזה חדש של אימון עם הבריאה.

הירח המלא מתרחש ב- 10.11 בשעה 22.16 שעון ישראל, ירח מלא תמיד מביא את
האנרגיה של המולד לשיא חדש, שיא זה מייצר נדנדה עוצמתית  שיכולה להתבטא כקונפליקט או כהפריה פנימית. ומה נמדד כעת בנדנדה של החיים? ערך המניה שלנו בעולם: למה אנו נותנים ערך בתוכנו ובאחרים ואיפה הגבול בין לבין, לכן מקום זה יכול להראות לנו עד כמה עלה ערך "המניה" שלנו כתוצאה מעבודה אישית או לחילופין לקחת אותנו לשוליים ולא בכוונה לזהות כמה כוח אנו מעניקים לאחרים בתוך חיינו וממקום זה אנו מגיעים לפתח ביתה של המפלצת הפנימית... ואיך נזהה? פשוט מאוד... כמו  תמיד הגוף מספר לנו אם אנו מכווננים ומופרים מהחיים או אם אנו חשים נגזלים, נלחמים ופצועים מהחיים...או שמשפט אחד שמסביר את ציר עקרב/שור: עונג או כאב.

שימו לב, אנו נמצאים במתחם של מזלות קבועים כך שמצד אחד נוכל לצור תהליכי הטמעה והפריה אך השולים החלקלקים מחכים בכל רגע.. זמן זה חושף אותנו לדרך חלקלקה בנתיב לא ממש מואר, אך עם זאת עבודה נכונה יכולה לאפשר לאור פנימי לבוא לידי ביטוי, ולהעצים את נוכחותו.

10 לנובמבר כירון בעצירה וכמו תמיד שגרם שמימי נמצא בעצירה, נוצרת אנרגיה חזקה מאוד וכעוסקים בכירון מדובר בחשיפת הפצע . הפצע ממדבר על הכאב ועל מורכבות תוצאות הטראומות שנחוו בעבר, (החל מיום הלידה ובמקביל כל החיים הקודמים...) טראומות חוזרות ונשנות שנחקקו והוטבעו בתודעה שלנו בכל המישורים וממדים של החיים. לכן זמן זה לוחץ חזק מאוד על פצע! כיוון שכירון בדגים הוא מחזק את האנרגיה הנפטונית שמפמפמת בו זמנית... והפצע שעובר כגשר בין גולה לגאולה מגיע לשים חדשים תחת הירח המלא שמקצין סיטואציות, חוויות ותחושות..­

10
לחודש מארס נכנס לבתולה וכדאי לשים לב לאירוע זה ולסמן ביומן..מכאן ועד יולי 2012 מארס ישהה בבתולה, זה האזור בו יעשה את הרטרו ויעורר , יעיר ויאיר את רובד ההישרדות מחד ומנהיגות מאידך.. כדאי לבדוק ביחס למפה אישית שכן מה שקורה כעת יהווה תמרור במסע חניכה מרתק! כדי להבין מה עושה הרטרו של מארס אפשר להיכנס לכאן ולקרוא על הרטרו הקודם, (וגם הקודם לו:)..)
יומיים אחרי שמארס נכנס לבתולה מתייצב בדיוק מול כירון ושוב הפצע מגורה... האנרגיות מדברות על הפצע הנובע מהפער בין החיים היומיומיים לחזון הגדול של הנשמה, מזג האוויר האנרגטי יכול לצור סערות עמוקות ולגעת בתחומים רבים של החיים. התחומים הם פונקציה של מפה אישית ואצל כל אחד פועלים על תדר שונה ועל אזורי מחייה שונים... כדאי ומומלץ  לבדוק לעומק שכן נקודת זמן זאת יכולה לסייע לצור תהליכי ריפוי, זמן זה מאפשר לגעת בסולם ההתפתחות של הנשמה לעומקים לא רגילים, זמן זה יכול לאפשר לצור תכנית מדויקת למגע עם החזון הגדול של הנשמה מחד ומאידך הגשמה וסיפוק בחיים הארציים והיומיומיים... כעת ניתן למצוא את המפתח במיוחד ללב ולנשמה ולפתוח דלת למרחב חדש, מודעות חדשה ותודעה חדשה

שבוע נפלא 

אודות הכותבת האסטרולוגית מלי ברזילי
חוקרת, לומדת, מורה ופועלת בתחום השפה האסטרולוגית

קריאה מיוחדת בטלפון
בואו לדבר על זה בפורום של מלי ברזילי

­
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.