עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של נובמבר 
מאת: מלי ברזילי 
     

19 לחודש, מארס נכנס לצל טרום רטרו, כדי להבין את רעיון הרטרו והצל, מוזמנים ללחוץ כאן, ולהתחיל להתבונן מה קורה בתקופה בה מארס באזור הצל, איזור זה הולך להיות מגורה שלוש פעמים, כעת, ברטרו ובצל פוסט רטרו, לכן איזור זה מקבל פוקוס חזק מאוד שמקטין או מגדיל את האנרגיה המארסיאלית, וכיון שמארס מדבר על המוציא לפועל, על כוח העשייה והחיות, כאן נוצר המבחן... מה נעשה נכון והניב תוצאות ומה נעשה לא נכון ולא הותיר אותנו במקום שזקוק לשינוי ועשייה מחודשת. 


לכן מעבר מארס באזור הצל יוליד לא מעט שאלות בנוגע להישרדות, חיות, עיירות, דריכות, אומץ, יציאה, פריצה, לוחמה, מנהיגות, או בפאזה אחרת דרך זיהוי חווית הקרבן, פחד, עצב , כאב וקושי... התמרורים ילכו ויגדלו לאורך הצל עד שיתחיל הרטרו !

דוגמא: אם יש בנו ידיעה פנימית עמוקה שצריך לעשות משהו בחיים כדי לצור לעצמנו חיים טובים ומספקים יותר, תמיד יש את הסיפור לנו לא עכשיו ולמה לא כדאי ולמה... (במיוחד בבתולה) מעבר מארס באזור הצל יכול לגרום לתחושה של דחיפות לפעול, הדחיפות יכולה להגיע ממפגש עם חלקים פנמיים שזרמו עם מה שקורה עד כה ולא יכולים עוד, הדחיפות יכולה לנבוע ממפגש עם אדם או סיטואציה שיגרמו לנו להבין שעד שלא נעשה לא יקרה.. ממקום זה יש צורך לצאת החוצה מצורת התנהלות, דפוסים והרגלים ישנים, לשנות מחשבה, אמירה ועשייה.מארס  בבתולה  ~ מחשבה ~ מילה ~ עשייה ~
כוח הבריאה של המציאות כיחידים, קבוצות, עצמים, מרקם אנושי.

המעבר בצל מעורר את הסוגיות הזקוקות לטיפול , מקצר את הפתיל.. יוצר מצבים שמעמיד על הרגלים האחוריות, מרגיז, מלחיץ ומעמיד מול מה שווה להלחם בשביל.. אגב, מארס מדבר על אנרגיה פיזית ולכן כמו תמיד, הגוף מדבר... חוזק או חולשה יהיו מדדים לבדיקת דמות הלוחם.

הצל מאפשר לנו להכנס לעין הסערה ולבדוק מבפנים! אגב, איך נכנסים למקום הפנימי מהווה סימן שאלה נוסף... שכן תלוי במיקום מארס במפת הלידה ואיפה מתרחש הרטרו הנוכחי של מארס.


20 לנובמבר שמש, רגע לפני מעברו לקש­ת,  עושה תשעים לנפטון....ימים של גשם ..זמן להגשמה.  זמן זה יוצר אפשרות למפגש עם חלומות וציפיות או עם אכזבות וצער, אלה תוצאות של תהליך שעברנו עם החלומות שלנו.. חשוב לזהות מקום זה כמדרגה בתוך תהליך, "תמרור דרך" במסע להגשמת חלומות. הזיהוי מחד ומאידך הדלת הכל כך פתוחה לעולם של חלומות ...מחברים למקום של כמיהה, כיסוף וגעגוע.. אלה יוצרים גשר לעולמות  שמעבר, לכוחות שמניעים את גלגלי המציאות. לכן כדאי ומ ומלץ להיות בקשב לאותם קולות פנמיים שבדרך כלל נעלמים במרוץ ההישרדות והמתח של החיים.. טיפ, לקחת  כמה דקות, מרחב בטוח, מוזיקה, נרות, אווירה והקשבה, האזנה וחיבור  לקולות הפנמיים.. ולחצות את גבול הפחד והאשליה...

שבוע נפלא


­
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.