עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הרביעי של נובמבר 
מאת: מלי ברזילי 
     

שבוע זה מתחיל עם מעבר שמש לקשת : 22 לחודש , בשעה 18.07 שעון ישראל, וכניסת שמש לקשת מסמלת כניסה לאזור אנרגטי חדש, למעשה כולנו בודקים את הגבולות שלו, מה מרכיב את הגבולות, מה נכנס פנימה לגבולות ומה יכול לפרוץ את הגבולות שלנו למרחבים חדשים, מזלות האש מסמלים את פריצת הגבולות לגילוי רבדים חדשים של תודעה, הקשת מסמל את המקום בו אנו נדרשים לצאת מהגבולות שלנו לגלות אמת גבוהה מהיחסיות האישית, ללמוד ולתור מעבר למה שאנו מכירים, מעבר לגבולות, מגבלות ודחפים ראשונים.. 

זה המקום בו ניתן לעוף מעבר להפרדה התרבותית, דתית, פילוסופית, שפתית ומדינית כדי לגעת בחכמה שמעבר.. לכן, זמן זה אנו נדרשים לפרוץ את גבולות התרבות, דת, פילוסופיה, שפה וגבולות מדינה כדי לפתוח את התודעה שלנו מעבר ..להתרומם מעל ולגלות את האמונה..

לכן זה הזמן בו ניתן לחקור את סט האמונות שיש לנו בנוגע לכל דבר בחיים, החל מסוגיות של הישרדות וכלה באלוהות וקוד הבריאה, זה הזמן לפרוץ מעבר ולגלות חומרים גולמיים שיכולים לעבות את עולם האמונה שלנו או לפוצץ את התפיסה אם זאת מתבססת על דעתנות וחוסר ידע.. לא מספיק לאסוף מידע אלא יש צורך לעבדו ולהפכו לידע. אנרגיתהקשת מציגה לנו אפשרות להגיע לאמת גבוהה יותר ולאחר מכן לממשה (בגדי) כמו תמיד כיש פוטנציאל יש גם כמה מבחנים מעניינם, והפעם המבחן של האמונה, האם ? או שמא מדובר בדעתנות שלא מבוססת על עבודות, מידע, ידע ודרך אמיתית... טיפ, לפתוח את מגירות הנפש ולבדוק מה נמצא שם, אם אמיתי והכרחי למסע....

­


24 לחודש 9.19 שעון ישראל, מרקורי נכנס לרטרו, דנו בשבוע שעבר במהות מרקורי בצל טרום רטרו, אז..הנה זה מגיע, מרקורי משנה מהירות ולכן ממבט מהכדור נראה כאילו הולך לאחור וברמה סימבולית, זה הזמן לעכל, לעבד, להבין ולצור חווטים חדשים לחשיבה, תקשורת ותפיסת מציאות.. מרחב זה של זמן מאפשר לנו לבחון את עולם האמונות שלנו בכלל ובפרט באזור עליו עובר מרקורי.. שימו לב שרטרו תמיד מחזיר לעבר וכיוון שהרטרו האחרון שמרקורי עשה בקשת היה ב- 2005... (נקודת המדידה יושבת על תחילת מעגל מרקוריאני: מחזור גדול של רטרו) .יש מצב שסוגיות ממרחב זמן ההוא יעלו ויצפו כעת.. במיוחד בפאזה זאת של הרטרו! (פאזה סוגרת מעגל) כדאי ומומלץ להיות קשובים ולחקור לעומק את האמונות והדעות, האם עומדות במבחן המציאות או האם מסכות של תפיסת מציאות שלא עדכנית להיום..ולשנות...טיפ זה נכון לכולנו בכלל ובפרט לאנשים עם מרקורי במזלות המשתנים במעלות 3-20 : תחום הרטרו עם השפעות בטווח של שתי מעלות לכל כיוון (ממעלה 1-22) כמו כן, השפעות על נאשים עם שמש, ירח או אופק בתאומים או בתולה, מרקורי חזק ומרקורי ברטרו!

25 לחודש מולד הירח מלווה בליקוי...דיווחים בנפרד ממש לקראת המולד!

26 לחודש ונוס נכנסת לגדי, זוכרים את פברואר 2011? ונוס שהתה (אולי שעטה:)...  ) בגדי מ- 4.2 כדאי ללחוץ כאן ולהיזכר, יש מצב דג'ה וו במיוחד שמיד עם כניסת וונוס לגדי נוצר מצב של חילופי שליטים.. ונוס בגדי וסטורן במאזנים. בשבוע ראשון של פברואר רשמתי: היבט זה לכאורה קטן ומינורי, אך לא כך בשל החלפת שליטים, האנרגיה נכנסת ללופ לא פשוט שיכול לגרוע כוחות אך ערות, ראייה ומודעות יכולים לסייע לתת מענה לבעיות שטואטאו מתחת לשטיח. ואיך רואים זאת? סטורן שליט גדי במאזנים וונוס שליטת מאזנים בגדי, חילופי שליטים יכול להעמיד סוגיות לא פתרונות במקום בו נצטרך למצוא פתרון. זמן זה מהווה אבן דרך בכל הנוגע ליחסים, אם יש השקעה נכונה ביחס לעולם ערכי בנקודת זמן זאת היא תניב פירות לאורך המעגל כולו. וכעת מדובר בנקודת מפתח נוספת במעגל ונוסי, בפברואר היא הקדימה לשמש וכעת עוקבת שמש ולכן מבדק התוצאה מככב בחיינו... מה שלא עלה בידנו לגעת אז, יגיע כעת! זמן נפלא לתת מענה במיוחד בנקודה בה ונוס עושה תשעים לסטורן... פירוט יגיע בדיוק בשבוע הרלוונטי לתשעים. כדי לה בין יותר לעומק אפשר לקרוא את מאמר זה: יחסי ונוס סטורן.

­


שבוע מבורך ומואר

­ 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.