עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של דצמבר 
מאת: מלי ברזילי 
     

הירח ממשיך לנוע על הגלגל ונושא עימו את אנרגית הליקוי, לכן אם נפגש בתחושה של חוסר שקט, עצב, חוסר מיקוד, תסכול, מתח וספקות.. אלה תמרורים שעולים בעקבות בליקוי שמגובה במרקורי ברטרו בקשת ובמארס בצל הטרום רטרו בבתולה.. 

ונוס שבחודש שעבר הייתה בדיאלוג מרתק עם יופיטר, חילופי שליטים (ונוס בקשת ויופיטר בשור) ד­יאלוג זה אפשר לחבר בין החושים  לבין האמונות ולהגיע לרבדים עמוקים מאוד בתוכנו, במעברה לגדי התחילה דיאלוג עם סטורן שכן סטורן במאזנים וונוס בגדי ושוב.. חילופי שליטים. איפה זה פוגש אתכם היום  לעומת פברואר שעבר
ונוס נצמדת לפלוטו בגדי, 2 לדצמבר, חיבור בין ונוס לפלוטו זה לגעת לעומק בציר העונג וכאב שלנו, זה להתמודד מחדש עם רעב עצום לשליטה בחיים, מה מעיר ומעורר אותנו במקום זה ולמה? איפה אנו מנסים לפצות, איך מודדים עם מפלצות, מה עושים עם ריצוי או אובססיות, אגב, אם חשתם תאבון בלתי נשלט.. זאת עוד אחת מהדרכים המעניינות של ונוס פלוטו להראות את עוצמות ששולטות בנו מאחרי הקלעים  בכל הנוגע לציר העונג ובכאב.. ובגדי, מיד שעולה התחושה מגיע מבחן האשמה.. לכן זמן זה מאפשר לגעת בסוגיות עמוקות שאולי עד כה הוו טאבו ולשנות.. זמן לחפור לעומק ולחלץ את המשאבים האמיתי שלנו, לגעת במשאבים שהופקרו ולהוציאם לאור..

לצד אנרגיה זאת מתווספת אנרגיה חזקה ודינמית מאוד, שמש עושה תשעים למארס, מקום זה לוחץ על כל הכפתורים ומייצר פעולה או  תסכול וכעס, אם הכפתורים הפנמיים מכווננים על כעס ותסכול, יש סיכוי מצוין שישלפו באגרסיביות, זמן זה מאפשר לתעל את האנרגיה לעשייה ותוצאות שנתן דרכן לפלס דרך חדשה למטרות בהן אנו מאמנים. כדאי להיות בערנות לרף הכול כך עוצמתי ואם חשים במגננה או בקפיאה, זה בדיוק אותה אנרגיה כמו כעס ותוקפנות, רק שהקיפאון והמגננה הן דרכים  למילוט.. לנשום ולהתחבר לאמונה והכול אפשרי..

ומה יכול לסייע, דווקא מרקורי ברטרו שנצמד לציר הדרקונים, אנרגיה זאת מייצרת נתיב נוסף לתיעול האנרגיה דרך תקשורת עם אחרים.. ואולי דרך חשיפה של עצמינו לעולם חברתי /קהילתי רחב יותר יעניק פתרון יצירתי לתיעול האנרגיות שהוזכרו לעיל..

4 לדצמבר מרקורי נצמד לשמש ומתחיל מעגל חדש!
זה המקום בו מרקורי כי קרוב לכדור ומראה לו את צידו האפל, לכן נקודת זמן זאת יכולה להיות טעונה בכל מה שחווינו עד כה בכל סוגי התקשורת אך בו זמנית זה המקום בו ניתן לשחרר את החוטים, ל צור חיווט מחדש ולהתחיל לזרוע רעיונות חדשים למעגל מרקורי הנוכחי.. במילים אחרות, נקודה זאת מדברת על שינוי תודעה, וכיוון שמרקורי מעורב כאן מדובר בשינוי של פרספקטיבה, גישה ותפיסת מציאות על בסיס האמונה, ושוב עולות שאלות וספקות ומקום זה מאפשר לזרוע דרכים חדשות.


4 לדצמבר מרקורי עושה תשעים למארס, יש משהו טריקי בזמן זה כיוון שמארס בצל טרום רטרו בבתולה ומרקורי שליט בתולה ונמצא ברטרו בקשת (נפול) לכן האנרגיה נכנסת פנימה, הלחץ אמנם יכול להגיע מבחוץ..אך התחושות הן פנימיות והמתח משפריץ בדרכים שונות.. ואיך? דרך נאומים חוצבי להבות בשם האמונה:) דיונים עוצמתים והתנגדויות לא קלות, ניסיונות  למצוא פתרונות מהירים, בקלות ניתן להתחבר לכפתורי הכעס ולשלוף אותם דרך מילים... אבל, חשוב יותר הרובד פנמי, האלימות של החשיבה שיוצאת החוצה היא רק ביטוי של מה שקורה בפנים..לכן זמן זה מאפשר ליצור ערות ומועדות, להתאמן על נשימות ולמצוא מילון חדש.. זמן זה מאפשר לצור תנועה ממקום של פיקח לחכם, ולהיזכר באמירה שפיקח מצליח להיחלץ ממצבים שחכם לא היה נכנס מראש.. הזדמנות לבחור מילים ובמקרה קיצוני וקוצני לתעל דרך הומור..

ברכות לשבוע נפלא מלא אור ושמחה


 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.