עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי ל­שבוע השני של דצמבר­ 
מאת: מלי ברזילי 
     

הירח נושא את אנרגית המפגש (של ליקוי החמה) לשיא בו הוא מלא וירח מלא זה לוקה במזל תאומים... כמו תמיד הליקויים מגיעים בזוגות, 10 לחודש הירח המלא זרח כשהוא עוטה צל מלא. 

מה זה ירח בתאומים? ירח בתאומים מתאר את המקום שמוצא נחמה בשפה, בתרגום התחושות והרגשות למילים, אותו מקום שמכיל ומגיב לקול מרגיע של הורים, לצחוק מוכר, שיר אהוב, תפילה מרגיעה וזיכרון של צלילים, רעשים מהולים בתחושות והרגשות..

הליקוי חושף תהליכים לא מודעים שאנו לוקחים כמובן מאליו במציאות היומיומית, כולנו כמעט לוקחים כמובן מאליו את היכולת לדבר, לחייך, לכתוב ולהעביר מסרים בחיינו, ברור לנו שהמוח שלנו פועל, יש בנו יכולת להבין ולראות ולתרגם את המציאות בצורה הכי מיידית וקול האוטומט לא אחת מנהל את חיינו, הליקוי חושף את המקום של מספר הסיפורים שלקח את המושכות על המוח והתודעה שלנו, בנקודת זמן זאת המתגלים הסיפורים, התפיסות, האמונות (ציר קשת/תאומים) זמן זה מזכיר שבכל רגע גם במובן מאליו קיימים המקומות הסמויים מהעין, זה הזמן בו נעלמים הקולות והצלילים שיוצרים את הביטחון והנחמה, זה המקום בו קולם המרגיע של ההורים יכול להעלם או לחוש כזמזום צורם, זה הזמן בו הצחוק נמוג, השיר האהוב מתגלה המאוס ותפילה שלא מחברת.. זה הזמן בו המילים, קולו של השכל וקול המוח לא יעלים עוד, כי יש משהו מעבר להם, אותו משבו בליקוי מוביל ואתנו למעבר למילים, מצד אחד יכולה להתעורר חרדה ופחד מהלא נודע ומצד שני יכולה להגיע שלווה מתוקה.

זמן בו הירח תאומים לוקה זה הזמן בו מובהר לנו מעבר לצל של ספק שיש משהו מעבר למילים, זה הזמן  להתחבר ללב ולנפש, למקור של אותו אור אליו שואף הירח תמיד מתוך מגמה להיות מואר.. מקום של טרום הפרדה ולמה? תאומים הוא המזל הראשון שמתאר לנו שיש הפרדה ולכן כל כך חשוב לנו לצור שפה ותקשורת כדי לחבר עצמנו בחזרה ולחוש בטוחים בתוך הזרות של הלבד..

לכן הליקוי יכול ללחוץ על הצל של הלב, על הקושי של למצוא את המילים לחבר ובו זמנית על אפשרות לעבור את המילים לגעת בלב ובנפש.. כי שם יש סיכוי  מצוין למצוא את הקול האמיתי שלנו.

בליקוי עצמו הירח עלה עטוף בצללים של הכדור למול השמש ששקע במערב, זמן ספציפי זה של ליקוי מדבר על מפת הליקוי נועלת את האנרגיות ויוצרת  לחץ חזק במיוחד שמוזן ממארס שעושה תשעים בבתולה בצל טרום רטרו, זוויות אלה מוסיפות קורטוב של הישרדות, כעס, תסכול ותחושה של חוסר חיבור בין רצונות עמוקים ביותר לבין היכולת לחבר למציאות דרך מחשבות ופעולות. במקביל מרקורי שליט מזל בתולה שנמצא ברטרו מוסיף למארג האנרגטי עוד פן של פנימה, תוך כדי שאוראנוס מסיים את הרטרו וכיוון שאוראנוס הוא הפאזה הגבוהה של מרקורי וכיוון שאוראנוס במעלה קריטית בטלה ומארס שליט טלה בבתולה ..בקצור לופ מרתק של עומס "חשמלי" על המערכות, זה הזמן לשחרר את הפלאג ולעזוב את המחשבות הרגילות, לצאת מקיבעונות.. הליקוי יראה בדיוק איפה הקיבעונות ולהסכים ללכת לרובדי תקשורת שמעבר..קודה מעניינת נוספת מרקורי החל את הרטרו במרחק של מעלה מהליקוי ולמעשה איזור זה מגורה מאז שמרקורי נכנס לצל טרום ליקוי ב- 5 לנובמבר, (נקודות מעניינות בדרך: נכנס לרטרו בצמוד  לליקוי חמה ב- 25 לנובמבר ומתחיל לשנות מהירות עם ליקוי הלבנה.. ) כך ששוב הציר קשת/תאומים מקבל פולס נוסף ! למעשה מילות המפתח שהולכות עם זמן זה: אמונה , תפיסה, מחשבה, פועלה, תוצאה וישום בחיים היומיומיים.

וברמה אישית כשהליקוי מתיישב על מאורות או על נקודות מפתח בחיים מדובר בדלת שמעבירה למימד חדש בחיים, סגרת מעגל והתחלה של מעגל חדש, וכיוון שמארס בבתולה (מרקורי השליט ברטרו) בצל הרטרו עושה תשעים לציר הליקוי, ואוראנוס בטלה  (מארס שליט) במעלה קריטית.. יש סיכוי טוב מאוד להאצה של אנרגיה ותחושה של כעס, תסכול ופחד חזקים מאוד שמנהלים את נקודת השינוי.. מה עושים עם זה? תלוי במיקום הליקוי והשובל שנושא אחריו בתוך המפה האישית.

14 לחודש: מרקורי מסיים את הרטרו ונכנס לצל פוסט רטרו, השלב האחרון של הרטרו (מצמידות לשמש) הוא שלב בו ניתן להפיק רעיונות חדשים לבעיות ישנות וברטרו הנוכחי בכל הנוגע לסט האמונות שלנו, סט האמונות מעצב את התפיסה והגישה לחיים ואם אין משהו מיוחד שמנער את התפיסה יש סיכוי מצוין שנמשיך לנוע בעולם עם אותו סט אמונות מבלי לבדוק לעומק אם נכון ומתאים... מרקורי ברטרו בקשת מהווה מעצור לרצף הזמן הנע במהירות והזדמנות למבדק עומק לסט האמונות שלנו, שלב ראשון של הצל טרום רטרו עולות תחושות ראשוניות, תמרורים קטנים שאחר כך ברטרו עצמו יראו במלוא גודלם ועוצמתם..לכן הצל טרום רטרו הוא הזמן להסב את תשומת הלב לסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על בסיס אמונה מבלי לבדוק באמת מה קורה בשטח. ברטרו עצמו נתקל באנשים ומפגשים שילחצו לנו חזק על כפתורי האמונה, מקום זה מוציא החוצה דעתנות ווכחנות כשהמטרה להעיר אותנו ממקום של שינה בכל הנוגע לאמונה ותפיסת מציאות. והשלב האחרון של הרטרו הוא הצל פוסט רטרו.. הזדמנות שלישית לפגוש את אותה אנרגיה במינון אחר אחרי עבודה שנעשה ומכאן אפשרות לקפוץ מדרגה ולזהות תמרורים המהווים משוב לשינוי שחל בנו במהלך הרטרו.. שימו לב, שלב זה של הרטרו בעל משמעות עצומה שכן מעניק את הדלק עד רטרו הבא (בעוד לשלושה חודשים) וברזולוציה מדויקת יותר עד הרטרו הבא בקשת (דצמבר 2017).

שבוע מואר ומבורך

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.