עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מולד הירח בדלי - 2012 
מאת: מלי ברזילי 
     

שנה טובה! ברוכים הבאים לשנת הדרקון..

מולד הירח בדלי מציין את תחילתה של שנת הדרקון. באסטרולוגיה סינית הדרקונים מסמלים כוח והצלחה, חופש, נונקונפורמיזם, יצירתיות ואומץ ולכן הם כל כך ברי מזל!  

moon_2012_2השנה הסינית החדשה תמיד מתחילה במולד הירח בדלי ובכל שנה מציינת את המזל המאפיין את אותה שנה (12 מזלות שונים) ואת האלמנט המאפיין (5 אלמנטים), לכן נוכל לזהות באסטרולוגיה סינית מחזורים של 60 שנה וזאת ההזדמנות לומר מזל טוב לכל ילידי שנת הדרקון בכלל ודרקון המים בפרט.

מולד הירח בדלי מדגיש את אנרגית הדלי, דלי מייצג את מה שנמצא מעבר למה שאנו מכירים, לכן מדבר על עתידנות, קידמה, שפור ושדרוג מערכות, מערכות חברתיות, מדיניות, פוליטיות וכו'.. הצורך של אנרגיה זאת היא לצאת מתבניות ישנות ולפרוץ את גבולות המוכר והמותר.. לכן אנשים עם אנרגיה דלאית חזקה יצטיירו כשונים, מיוחדים אינדיבידואלים, מורדים ואולי גם אנרכיסטים, הם האחרים שנמצאים בשולים שבעתיד יהפכו להיות הקונצנזוס, לכן הם מאיימים במידה מסוימת על המבנים הקלאסיים, אך בו זמנית מפמפמים אנרגיה שיכולה להוביל את הקלאסיקה למדרגת ההתפתחות הבאה שלה.. כך או כך יש משהו מרגש מאוד באנרגיה זאת שכן מטרתה לאפשר לצאת מהקופסה, לשבור את תקרת הזכוכית ולהמריא למה שאפשרי.


מולד זה מלווה באנרגיה דלאית חזקה מאוד, השליט אוראנוס חזק מאוד (יחיד באלמנט אש) ולכן מחזור ירחי זה מאפשר לקחת את הקפיצה הקוונטית לשינוי גורף של מה שמוכר וידוע למה שאפשרי ונכון.. למעשה אוראנוס מאפשר שינוי רדיקלי במהלך מחזור ירחי זה, לכן יש חשיבות עצומה להיות במרכז, במודעות וראיה בהירה... שכן השינויים יכולים לקחת לזעזועים ולמקום לא צפויי במיוחד שאוראנוס בטלה נמצא מול מארס (מארס שליט טלה) ומארס מתחיל את הרטרו ממש בתוך פאזת המולד.. ובמקביל מארס הוא שליט מפת המולד בישראל, לכן האנרגיה של מארס בעלת השפעה חזקה מאוד על כל מחזור ירחי זה.
ממקום זה ניתן לזהות בקלות מגמות שונות, אחרות, מנוגדות וקיצוניות, אך בניגוד למה שדרך כלל נזהה במולות של מארס אוראנוס, הפעם הרטרו של מארס ייקח למקום בו האש היא אחרת, אש רכה ונמוכה שהולכת פנימה להבעיר את הליבה הפנימית לריפוי (מארס בבתולה) ויצירה של איזון מחודש בין חיים של הישרדות ומלחמה להבנות חדשות ופורצות גבולות כדי להמציא לעצמינו תבניות שתשרתנה את הבריאה ולא את הגולם שיצרנו והכתרנו כאל כל יכול .. נקודה חשובה, אותם מקומות שזקוקים לריפוי יכולים להיות מוצתים בקלות כדי לצור תנאים לריפוי, לכן אם נפגוש מקום שבחוויה הראשונית שנזהה כחולה, כדאי להתמקד בפוטנציאל הריפוי...מולד זה נמצא בתוך מבנה שנקרא טי סקוור, יופיטר וסטורן עושים תשעים למולד ובניהם מולות, למעשה נוצר לנו משולש של אנרגיה דחוסה מאוד, זאת משום שיופיטר וסטורן מנוגדים בטבעם, יופיטר מייצג התרחבות ופתיחת גבולות וסטורן מייצג התכווצות וסגירת גבולות, יופיטר מחפש את המרחבים החדשים מתוך גישה פילוסופית רחבה בעוד סטורן מחפש את הפרקטיקה ומה שעובד במציאות, בכאן ובעכשוו. אך אם נתבונן לעומק נזהה שמדובר בשני צדדים של אותו מטבע, שני צדדים אנו זקוקים כדי לאפשר תנועה והנהגה למקום חדש.. המולד: שמש וירח בדלי בהחלט יכולים לייצג את המקום של הנהגה למקום חדש, פורץ גבולות, משפר, משדרג ומוביל למציאות נקייה ובריאה יותר, ושוב..המשולש הדחוס יוצר לחץ ולחץ תמיד מחפש שחרור ושחרור יכול להגיע דרך פיצוצים או דרך הבנות חדשות שמחוץ לקופסה אם יש את המודעות.. ומה שיכול לסייע להגיע לחוט שמוציא מהמבוך היא ונוס, ולמה? ונוס שליטת שור ומאזנים, סטורן נמצא מאזנים ויופיטר נמצא בשור, לכן ונוס "מנהלת" את האנרגיה מאחורי הקלעים.
ונוס נמצאת בדגים, במזל דגים ונוס נעלה, לכן יש לנו שיעור מעניין בכל הנוגע לחיבור בין הגוף לנפש, במיוחד שוונוס נמצאת בבית 12 צמודה לכירון במפת המולד.. ונוס מייצגת את החיבור לחושים ולכן לביטחון במשאבים הראשונים ביותר (שליטת שור) ולחוזים חברתיים שאמורים לספק לנו מרחב בטוח, כמו זוגיות או שותפות (שליטת מאזנים) לכן מקום זה לוחץ על הפצע של חוסר השלמה ואיזון עם הגוף שלנו, חוסר הסכמה פנימי עם לחוזים שאנו ממגטים ומביאים לחיינו ממקום של ריצוי וחוסר השלמה.. לכן זמן זה מאפשר לגעת בפצע של הויתור, פשרה, כאב, חוסר חיבור ובריחה דרך מניפולציות או פסיביות וזרימה עם מה שיש... כעת ניתן לגעת בשוליים שמעבר למה שאנו מרשים לעצמינו בדרך כלל ולהסכים להאזין, לחוש, ל­טעום, לראות ולגעת במערכות שמעבר כדי לצור גשר לנשמה ולאפשר הבראה וחוזים חדשים...
כיוון שמדובר בפצע שלא רק אישי אלא קולקטיבי, לא בהכרח שנוכל להציף ולתת מענה של ממש עד שמרקורי יעבור לדלי ויתיישב על מעלת המולד (28.1.12) נוכל להתחיל תרגם ולמה? מרקורי בא לידי ביטוי באופן נעלה בדלי ולכן מאפשר ערוץ חדש ובמקביל מרקורי הוא שליט בתולה (מארס בבתולה ברטרו) ובמקביל נעלה דלי (אוראנוס שליט דלי) ולכן נותן מענה גם לקומפלקס הקודם שנוצר בגלל המולות בין מארס לאוראנוס.


­­­מרקורי הוא מספר הסיפורים שלנו, זה המקום לבחון שוב איזה ספורים אנו מספרים לעצמינו, מה תפיסה שנוצרת מהסיפורים הללו והאם הם אמיתיים, אם הסיפורים אמיתיים הרי שאנו נעים במסלול בו נחוש ונרגיש טוב עם עצמינו ואם לא נזהה כעס, תסכול, כאב וחוסר התאמה למציאות, לכן מרקורי מאפשר לנו לבחון מחדש את הסיפורים דרך התפקוד וההצלחות שלנו בחיים..ולשאול ולהעלות ספקת כדי להיות מדויקים יותר, מכוונים ומכווננים לדרך שמעבר להתניות התבניות המוכרות.. להסכים לצור חוזה מחודש כדי לאפשר לחכמה אינטואיטיבית לנתב ולהדריך אותנו בזמנים מרגשים אלה...


שנת דרקון שמחה ומרגשת:)


 

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.