עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הרביעי של ינואר 2012 
מאת: מלי ברזילי 
     

הירח הולך וגווע לקראת המפגש עם השמש בדלי שיתחולל ב- 23 לחודש. המולד מציין תחילתו מחז­ור ירחי חדש בכלל ומולד זה בפרט שכן מולד ירח זה הוא ראש השנה הסיני: 

הירח הולך וגווע לקראת המפגש עם השמש בדלי שיתחולל ב- 23 לחודש. המולד מציין תחילתו מחזור ירחי חדש בכלל ומולד זה בפרט שכן מולד ירח זה הוא ראש השנה הסיני:  והשנה החדשה שנולדת עם מולד זה היא שנת הדרקון. המוטו שהולך על אנרגיה של דלי הוא אינדיבידואליות, אוטנטיות, ייחודיות, חברות ועצמאות, זהו זמן נפלא להצטרף לקבוצות החולקות מטרות הדומות לנו, מטרות הקרובות ללבנו.. כדי להתחבר למהות המזל: לאפשרות להיות כלי למטרה גבוהה מאיתנו. החשיבות ללכת אחרי הלב ורצון האיש כדי לזהות את האינדיבידואליזם הוא שבר הראשון באנרגית הדלי וזאת על מנת לאפשר עליה לשלב הבא, השלב של להיות כלי למטרה גבוהה ולאנרגיות גבוהות מאיתנו.

23 לחודש , מולד הירח בדלי במעלה 2.41  בשעה  09.40 שעון ישראלכיוון שמדובר באנרגיה מיוחדת ..עדכונים  ישלחו ממש ל קראת המולד... ימים מעניינים צופים לנו במחזור ירחי זה.


אנו נמצאים בזמן שמאפשר לפתוח דלתות לאינדיבידואליזם ואוטנטיות, לשם כך יש צורך בהבנת הרצון הראשוני שלנו, בתפקוד נקי ובריא ואלה מתאפשרים דרך מארס, 24 לחודש מארס מתחיל את הרטרו בבתולה שימשך עד 14 לאפריל וזמן זה מהווה הזדמנות לשנות את התכנה הראשונית שמחברת אותנו לחיים.. מארס החל את מסעו בבתולה ב- 11.11.11 ומנקדות זמן זאת אנו בקורס מזורז לשינוי ושיפור אנרגיות... השלב הראשון ברטרו הוא השלב בו ניתן לזהות את המקומות בהם הטקטיקה הרחיקה את האסטרטגיה של החיים ויצרה פער בין הרצון למטרה בגלל תפקוד לא נכון.. לכן זמן זה הוא מסע חניכה לעלית מדרגה לרצון, ואיפה זה  מתחולל? באותו איזור עליו מארס פעיל במפת הלידה, חשוב, רטרו זה הוא חלק מתבנית גדולה שמאפשרת למנף לפריצת גבולות ושינוי של ממש, לכן אם יש חוסר שקט, או אדרנלין בכמות לא מבוקרת או עצבים מתוחים או כעס לא מוסבר או תסכול וכאב.. כדאי ומומלץ להבין את האזור עליו עובר מארס כדי לאפשר ניצול ומימוש של מה שהזמן מציע.

27 לינואר מרקורי נכנס לדלי, כיוון שהרטרו של מארס מתרחש בבתולה ומרקורי השליט, מעבר מרקורי מגדי לדלי מאפשר מקפצה,כיוון שמרקורי נעלה בדלי, נוצר ערוץ חדש לפתרונות שמעבר לרציונל, מעבר זה מאפשר לצאת מפרגמאטיות ותבניתיות לחופש חדש, מעוף ויותר מכל מקוריות חדשנית לסוגיות ישנות. לכן זמן זה מאפשר לשחרר את הישן ולצור ערוץ לתדרים חדשים, אופקים חדשנים ואפיקים שונים..


­


שבוע נפלא ושנה דרקונית נפלאה:)
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.