עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי שבוע 1 של פברואר 2012 
מאת: מלי ברזילי 
     

שבוע עמוס מאוד עומד לפנינו... הירח ממשיך את מסעו לאורך הגלגל ואנרגית המולד נפתחת ובאה לידי ביטוי באופן חזק יותר ומגיעה לשיאה בירח המלא שיתרחש ב- 7.2.12 בשעה 23.53 במעלה 18.32 
שבוע עמוס מאוד עומד לפנינו... הירח ממשיך את מסעו לאורך הגלגל ואנרגית המולד נפתחת ובאה לידי ביטוי באופן חזק יותר ומגיעה לשיאה בירח המלא שיתרחש ב- 7.2.12 בשעה 23.53 במעלה 18.32.

בינתיים מארס "מסתגל" לרטרו, רק ב- 24 לחודש מארס נכנס לרטרו ולאט לאט נפתחים לנו מסדרונות ופרוזדורים לעומק חדש של התודעה בכל הנוגע לדפוסים והתנהגויות בהם אנו שבויים, מנוצלים, מתוסכלים, מאוכזבים או נמצאים ללא התייחסות לעולם המציאות, קריא: מקום וזמן... אלה המקומות בהם לא נגענו ולכן הזדהמו או נפגעו, זמן זה מאפשר לאוורר ולרפא את אותם מקומות, לצור הגדרות מחדש ויותר מכל שדרוג הדטא של מספר הסיפורים כדי שנוכל לקחת אחריות ולהנהיג את עצמנו למקומות נכונים ובריאים, עצמאות והגשמה. מדובר במסע של חודשיים כשיא ראשון יחול ב- 13.3: תחילת מעגל מארסיאלי ושיא נוסף יתרחש בסוף הרטרו: 14.4 המשך לוחות זמנים ומשמעותם, נא ללחוץ כאן
ראשון לפברואר ונוס בדגים מול מארס ברטרו בבתולה קונפליקט בין הצד הרגשי השואף לרוחניות לצד דיפלומטיה לבין הצד הרציונאלי השואף לאסרטיביות, מגמתיות ופרקטיקה, למעשה היין והיאנג יוצרים קונפליקט כדי להגיע לאיזון, למצוא את שביל הזהב ולמנף את המציאות למקום חדש. נקודה נוספת שיכולה לצוץ תחת קומפלקס זה נוגעת למשאבים, דרך אחת שמצב זה מתבטא: סיטואציות, אנשים ומפגשים גורמים להתגלות פרצה ודליפה, כתוצאה מזה נוצרת סערה רגשית גדולה עם לחץ למצוא פתרון תחת לוח זמנים צפוף ולא הגיוני, כמו תמיד זה הזמן לתעל ולמנף למציאת פתרון נכון ובריא דרך שינוי דפוסי חשיבה וגמישות הנובעת מערכים ואידיאלים.

דרך נוספת שדיאלוג זה יכול לבוא לידי ביטוי, אנו עלולים למצוא עצמינו רגישים מאוד, מותקפים ונסוגים מעבר למה שציפינו, זמן זה פותח את הציפיות ואת הקווים האדומים שאנו מפתחים כתוצאה מציפיות, לכן אכזבות ותוקפנות יכולים להתגלגל לפתח ביתנו, כמו תמיד, אלה סמנים לעורר את המודעות ואת ההכרח לשנות דפוסים ולפעול ממקום דיפלומטי שמשרת את כל הצדדים המצויים בקונפליקט... אגב זה קונפליקט זה יכול להיות בין צרכים שונים, בין הקולות הפנמיים, או בתוך מערכות יחסים קרובות, עבודה או כל מקום בו ציר זה מפעיל את המפה.. רצוי ומומלץ לבדוק ביחס למפה אישית והאופן בו האנרגיה פועלת ומשפיעה ברמה אישית.


שלישי לחודש, נפטון חוזר לדגים ולמעשה מתחיל את מחזור חדש שיסתיים ב- 2025/6... פעם אחרונה שנפטון עבר בדגים זה היה בין 1847 ועד 1861, רק כדי לסבר את הדעת לעתיד, פעם הבאה שנפטון יכנס לדגים תהיה ב- 2175 ועד 2190 . למעשה נפטון עובר במזל בין 12 ל- 14 שנים ולכן השפעתו מטפטפת אט אט והתמורות חלות בהדרגה במיוחד שנפטון נכנס לדגים, כיוון שנפטון שליט דגים כניסתו לדגים מבשרת תחילת מעגל / מחזור / תקופה.


נפטון כמו כל פלנטה טרנס פרסונאלית מייצג אנרגיה, עוצמה וחוויה גולמית חזקה מאוד שנוגעת ברבדים שמעבר לחמשת החושים.. מיקום נפטון בדגים מעורר את מה שמעבר לחמשת החושים, רוחנית, אומנות, אינטואיציה ומגע עם מחוזות מעבר לחיים היומיומיים, למעשה נפטון מעיר את דמות החולם הפנימי ודמות זאת יכולה לחבר אותנו לחזון, חזון אישי, חברתי, תפיסתי ו... במקביל יוצר את תחושת חיבור קולקטיבי עמוק, אחדות ושלמות.. מצד שני אם אין כנות, אוטנטיות וחיבור עומק, ניתן בקלות להתחבר לאשליה, הונאה ופנטזיה. תפיסת מציאות מתבססת על אמונה ואמונה תמיד ניזונה מהנחות אישית, חברתיות וקולקטיביות.. כניסת נפטון לדגים מדברת על נקודת שינוי באמונה ומכאן בתפיסהוכשתפיסת מציאות משתנה ניתן האנרגיות מתאזנות ומכיילות עצמן למטרות אחרות, איזה מטרות? תלוי בחלקים המרכיבים את השלם ומכאן האחריות האישית של כל אחד ואחד מאיתנו ..

ברמה אישית
כניסת נפטון לדגים יוצרת אפשרות לחקור את האמונות לעומק, להבין שטחים שהיו נסתרים עד כה, להציף בעיות עמוקות של הונאה אישית ומסכה של דימוי ותדמית, ולגלות את המטרות הגבוהות ביותר, להתחבר למשהו גדול מאיתנו ולהקפיץ את המציאות למקום נעלה יותר. זמן זה יוצר הזדמנות לאתגרים חדשים, הסטת הוילונות והמסכים וחקר עומק של האמת, התפכחות וכוונון לנתיב היעוד שלנו..
שביעי לפברואר, מרקורי צמוד שמש בדלי, הגענו לשיא במחזור מרקוריאני, זוכרים את המחזור של רטרו (והרטרו עצמו) שהתחיל בנובמבר? כעת אנו מגיעים לשיא בתוך המחזור של מרקורי ומקבלים מענה נוסף לכל מה שעלה על השולחן בתקופת הרטרו. זמן זה מביא לנקודת שיא חדשה, כיוון שמרקורי נעלה בדלי ניתן למנף את כל רעיונות לפעולות, או במילים אחרות ניתן להדליק את כל המנורות:) וממקום זה ליצור פרספקטיבה חדשה, תפיסת מציאות גבוהה יותר ומהירות גדולה יותר, כדאי לשים לב שכל המנורות דולקות והמהירות מתעצמת בקלות יכולים להיות קצרים במערכת, מטרת הקצרים לספר לנו איפה אנו לא ממש מחוברים למציאות ובמקביל איפה המהירות שלנו לא מסונכרנת עם המציאות... הקצרים שיכולים להגיע כעצבים, חוסר שקט, ויכוחים ומאבקים בינינו לבין עצמינו או בנינו לבין אחרים הם חלק מהמראות שמאפשרות לקחת סבוב חדש.. כדאי לשים לב ולמצוא ערוץ לארקה..

ליד המהירות העצומה שהיבט זה מעניק, אנו מקבלים מעצור דרך
סטורן שנכנס לרטרו במאזנים במעלה קריטית! למעשה כבר שבוע לפני שסטורן נכנס לרטרו מתחילה להיווצר כבדות באוויר, כבדות שגורמת לתחושת תקיעות או עצב או איפוק או תחושה של גורל שמוביל אותנו במערכות יחסים, או בחוזים נשמתים שמילת המפתח קארמה יכולה לככב לא אחת בדיאלוג פנימי שלנו...אלה סימנים של סטורן שמתחיל להאט לקראת עצירתו. שביעי לפברואר, סטורן עוצר ומתחיל את הרטרו שיארך במשך ארבעהחודשים. ארבעת החודשים הללו מיועדים להתבוננות פנימה, מה השאיפות שלנו, מה מטרות, ציפיות ואיך ניתן ללטש את המטרות ולהגיע למקום מדויק יותר כדי להצליח. ליטוש מדבר על עיבוד מחדש, בחינת מניעים, צרכים, כמה אנו ריאליים ואיך אנו חווים הצלחה ואם לא למה.. במקביל זמן זה יוצר לחץ חזק על כפתורי סמכות, איך אנו מתמודדים עם סמכות, התחייבות, משמעת ותכניות עתידיות ולמי שאנו מעניקים את המקום של הסמכות ולמה? לכן יום זה של העצירה מעלה בתוכנו, דרך מפגשים ואינטראקציות את הקונפליקטים הללו, כאילו היקום מעניק לנו שיעורי בית...

שבוע נפלא וחודש של פריחה

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.