עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השלישי של פברואר  
מאת: מלי ברזילי 
     
 

15 לחודש, ונוס עושה תשעים לפלוטו
נוצר דחף חזק לחדור לעומק חדש, בכל נושא שאנו נותנים לו ערך בכלל ובמערכות יחסים בפרט. לכן תחת השפעה זאת נוצרת מחויבות לצלול הרבה יותר עמוק כדי לגלות משהו שנסתר מעיננו , ולמה? שפע של אנרגיות מנהלות אותנו ושולטות בנו מתחת לפני השטח, תחת השפעה זאת ניתן לחדור לשכבה עמוקה יותר ולהביאן לאור, לשליטה ולהתנהלות חדשה. הצל שנמ­צא ממש בקרבה ואורב לנו מתחת לפני השטח, כל אותם מקומות קל להתחמק דרך ריצוי או גחמות או פוליטיקלי קורקט ..זה הזמן בו הכול יוצא החוצה במטרה לאפשר פתרון חדש לבעיות, קשיים, שליטה, קנאה או שאר מרעין בישין שמנהלים מערכות יחסים...כמו תמיד הצל מוביל אותנו למקומות בהם נדרשת מודעות ועבודה אישית לכיוון מואר ומודע , לכן הדרך לפתרון היא באמצעות חפירה לעומק, כדי לסלק את מה שעומד בדרך לאמת. זמן לשינוי וריפוי והתמרה של אנרגיה.. כך שאם נתקל בבעיה עמוקה, חולי, מפלצת או שד , אלה תמרורים שמסמנים לחפור כדי להסיט את האבק והאפר.

16 לחודש, מרקורי נצמד לכירון

צמידות של שליטי בתולה (מרקורי שליט עתיק וכירון שליט חדש) במקום במרוחק ביותר מהבית ולכן החוויה וההרגשה של כאב יכולה ללוות את נקודת הזמן הזאת..למעשה אנרגיה זאת מובילה אותנו לאזור מרתק בו נוכל לזהות איך מילים יכולות לפצוע או לרפא, לפגוע או לסייע ולתמוך. אנרגיה זאת מדברת על הצורך להביא מודעות חדשה שאיתה ניתן לרפא, לא משנה מאיפה הכאב מגיע או מאיפה הפצע נולד, בדיוק כפי שמחשבות מילים יצרו אותו כך גם בעזרת מחשבות ומילים ניתן לרפא. זמן זה מאפשר להיות מודעים למקומות שאנו פוגעים בעצמינו דרך דיאלוג שלילי, ביקורת נוקשה והטלת ספקות שלילים ביכולות שלנו.. זה הזמן להבין את המורכבות המעודנת שלעולם לא מושלמת, לכן תמיד יהיה בסיס לפגוע בעצמינו או באחרים דרך מחשבות שליליות, מילים בוטות, ואמירות פוצעות: לכן האנרגיה היום מאפשרת להתבונן יותר לעומק ולנסח את המחשבות והמילים מחדש, זה הזמן שמאפשר לספר את הסיפור בגישה אחרת ופרספקטיבה שונה ובכך להתחיל להגיע למעין של חכמת הריפוי בכוח המחשבה. לכן הטיפ של היום, לנשום, לחשוב עוד פעם מכיוון קצת שונה, לבדוק את האמונה והפילוסופיה שמלווה את הגישה, לנשום ושוב לחשוב מחדש ועם כל נשימה להטמיע את ההבנה שאנו לא מושלמים ואין מילה מושלמת ואין סיטואציה מושלמת, אך יש שלמות בקבלה והיכולת לרפא את עצמינו בכוח המחשבה וכוח המילה.


19 לחודש שמש נכנס לדגים
מזל טוב לכל הדגים! יום הולדת שמח מאוד.. כניסת שמש לדגים מדברת על הזדמנות לכוונן עצמינו למשהו שגדול מאיתנו, לרוחניות, חלומות ולבריאה עצמה ובכך להעלות את היכוות האינטואיטיביות, חיבורים וחיווטים ליקום ולבריאה ..זה הזמן בו ניתן להיזכר בחלומות שלנו, באיכות של מה שמעבר למקום וזמן, ולצור דיאלוג עם אותו קל של הנשמה. ניתן לעשות זאת דרך טיול בטבע, שירה, תפילה, מדיטציה, יוגה, ריקוד או כל שמאפשר לנו לשחרר את הפחד ותקיעות של דרישות המקום והזמן. זמן זה יוצר מרחב לעבודה אישית מעמיקה, לכן רצוי ומומלץ להתנתק מהרעשים היומיומיים ולצור מרחב סגור לחיזוק הדיאלוג עם הנשמה, הבריאה ואלוהים. מרחב זה לא רציונאלי ולא מדיד בקנה מידה הרגיל, אך הכרחי ליצירה של איזון פנימי ואפשרות להיזכר במה באמת חשוב, מה באמת נצחי ויותר מכל מה באת אפשרי בחיים אלה, תהליכים מסוג זה יכולים לסייע להרחיב את התודעה וממקום זה להתחבר לאות משהו שגדול מאיתנו, דלק חדש לחיים ולהוויה עצמה.

19 לחודש שמש נצמד לנפטון
כניסת שמש לדגים מבש­רת על תחילת מסע למעמקים חדשים, הצמידות של השמש לנפטון מאפשרת להתחיל מעגל חדש של יצירתיות והגשמת חלומות. הגשמת חלומות מדברת על היזכרות במה הוא החלום, בכוחות ובעוצמות המלווים את חיינו, במשאבים הבלתי נדלים של יצירתיות האנושית כשזאת מתחברת לטבע, לבריאה ולאלוהות.. זה הזמן להודות על מה שיש, ודרך ההודיה לחזק את האמונה והתקווה, לתדלק את החלום והחזון בדרך קסומה ומופלאה שמעבר להגיון ולרציונאל ושאנו מחוברים למקומות אלה הנפש והנשמה מקבלות את המזון והתמיכה ההכרחיים למסע חיינו , לכן הטיפ היום , לעצור, להסכים לנשום לעומק ולדמיין... כל מה שניתן לדמיין קיים כבר במימד זמן אחר ובדרך לממש עצמו, כך גם כל חלום שנסכים להתחבר יהיה החיווט להתחלת ההגשמה שלו במימד זמן זה, המלצה: מיקוד בחלומות של שלום ואהבה המהווים את המזון הראשוני לנפש ולנשמה וכשנוצר השלום והאהבה הוא מחלחל ומשפיע על הסביבה ויוצר תדרים חדשים שנכונים יותר לאנושות ולכדור בתקופת זמן זאת.. זה הזמן של היחידים להשפיע על מרקם האחדות ולהעלות את התדר למימוש חלומ

 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.