עזרה צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
???? ???????

כפתור של התעוררות 
מאת: שחר בן-פורת 
     

שחר בן-פורת מתקשר את טוהר
התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב-29.3.12 
אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף. הזדמנות נוספת להכיר יותר לעומק את מי שאתם; את האופן שבו עובד העולם הזה. עולם שאתם יצרתם, עולם שאתם תכננתם. עולם ששכחתם כיצד להפעיל. זוהי הזדמנות נוספת ללמוד קצת יותר, אולי, אם תרצו, להבין קצת יותר, לדעת קצת יותר כיצד אתם פועלים.

במפגש קודם עסקנו ב-DNA הרגשי, ברובד הרגשי של ה- DNA שלכם. דיברנו על הפוטנציאל של מי שאתם, פוטנציאל שבאתם לממש, על החשיבות והמשמעות של השותפים למסע המסוים, הספציפי, על שלושה רגשות שכל נשמה פוגשת, שכל נשמה חוקרת ולומדת לכל אורך מסע הגלגולים. תמיד יהיו שלושה כאלה.

זה הרובד הרגשי של ההוויה הפיזית שלכם. באופן טבעי, כל הרבדים קשורים זה בזה. אם אתם באופן רגשי בחרתם לחוות ולהתנסות לאורך מסע גלגולים שלם בחוסר אונים, שזהו מצב תודעה אבל גם חוויה רגשית מאוד מסויימת, אם הנשמה בחרה בזה, בהתאם גם הגוף יהיה בנוי. לעיתים הוא מביא איתו בעיות ואתגרים, שעוזרים להתמודד עם חוסר אונים.

לכן, באותו האופן שבו הרובד הרגשי משפיע על הרובד הפיזי, כך הרובד הפיזי משפיע בהמשך על הרובד הרגשי. דבר יוצר דבר, הכל משפיע על הכל.

כפתור של התעוררות
יש דבר מה נוסף שאנו רוצים להוסיף במפגש זה על כל הנושא הזה. יש בתוך תוככם, כמו תמיד במקום שהוא איננו פיזי אבל יש לו הטבעות פיזיות וביטויים פיזיים ממשיים; ישנו, אפשר לומר, כפתור. תמיד יהיה יותר מאחד.

הכפתור מתפקד במידה מסויימת כמו קוד. כאשר לוחצים עליו מפעילים למעשה תגובת שרשרת המתחילה ב-DNA ומגיעה ומשפיעה על כל החיים שלכם. אפשר בהחלט לומר שאלו כפתורים של התעוררות.

הכפתורים הללו, אותם קודים אם תרצו, הם סוג של נוסחה, המחברת זמן ומרחב ויוצרת הזדמנות שהיא חיצונית ופנימית, שבתוכה אירוע יכול להתקיים, שבתוכה אירוע יכול להתרחש. מתוך האירוע הזה ישנה מידה של התעוררות, מתאפשרת מידה של התעוררות. אם אדם נוכח באותו הרגע, אם הרגע הזה, האירוע הזה, אכן מתרחש, האדם מתעורר.


אירועים משני חיים
כשאנו אומרים מתעורר, אנו אומרים שהתודעה מתרחבת, והחיבור של הממדים, של האישיות הזמנית עם הלב הנצחי, גדל באופן דרמטי, באופן משמעותי, באופן שאפשר להגדיר אותו כפתאומי. לכן זוהי התעוררות, מעבר מהיר וחד ממצב אחד למצב רחב יותר. לתודעה פתוחה יותר.

אתם באתם עם כפתורים כאלה, אותם תכננתם לעצמכם. הם יכולים להיות בחיים שלכם שונים ומגוונים; יש הרבה אירועים שאתם עוברים, יש הרבה חויות אתם חווים. מכולם אתם יכולים ללמוד על עצמם, אבל ישנם אירועים בחיים, שהם אירועים המשנים את החיים. הם אירועים שאחריהם החיים לא חוזרים להיות כפי שהם היו. האדם, אשר חי את החיים, אינו חוזר להיות כפי שהוא היה.


התעוררות מתרחשת עכשיו
אפשר בהחלט לומר, שבזמן הזה שבו אתם חיים, יש כפתור ענקי אחד גדול, שנמצא בכל מקום. הבשורה הטובה שהיא שכבר לחצתם עליו. מאחר ולחצתם עליו, אתם עכשיו חווים חוויה של התעוררות, של התרחבות.

הפוטנציאל קיים באופן קולקטיבי, האפשרות קיימת עבור כל בני האדם. יש בחירה שהיא קולקטיבית בזמן הזה, והיא לפתוח את הלב. להתרחב בתוך האופן שבו הדברים עובדים. לא רק העבודה הפנימית צריכה להתרחב, לא רק החוויה צריכה להעמיק. החיבור של האישיות הזמנית עם הלב הנצחי הוא זה שגדל בזמן הזה.


עייפות מסוגים שונים
מה קורה לכם בזמן שאתם מתעוררים? רבים מכם רוצים לחזור לישון. יש כאלה שעושים זאת באופן תודעתי, מנסים לחזור למה שהם הכירו, להיות מי שהם היו.

אחרים עושים זאת באופן פיזי, הם צריכים פיזית לישון. הגוף בזמן הזה יהיה חלש. הגוף בזמן הזה עשוי לפתח בעיות כאלו ואחרות. מקומות שמלכתחילה הם חלשים, שבהם שיתוף הפעולה איננו שלם, המקומות הללו בזמן הזה עשויים לדבר, לבקש תשומת לב, לבקש מהאדם ריפוי ואהבה.

הגוף בזמן הזה עובר הרבה טלטלות מהסוג הזה, משום האדם עובר שינוי. בן האדם מתעורר וחלה חוויה של התעוררות, וגם הגוף צריך להשתנות בהתאם אליכם. לכן פעמים רבות הוא עשוי להיות חלש בצורה כזו או אחרת.


חוזרים אל העבר
יש דבר מה נוסף אשר קורה בזמן זה. יכולה להיות הצפה חזקה ופתאומית של זכרונות. זכרונות מתקופת חיים קודמת, יכולים להיות זכרונות מתקופת החיים הזו, אבל מתקופה יותר רחוקה. הילדות עושיה לחזור, הילדות שלכם, הילדות מגלגול קודם.

הזכרונות האלה עשויים להציק ולהביא איתם אל פני המודע הרבה רגשות. לעיתים, ההצפה עשויה להיות כה חזקה, עד שהיא עשויה ליצור בלבול. בני האדם לעיתים אינם זוכרים היכן הם באמת נמצאים, כמו אנשים החווים חוסר בטחון לגבי איזו מציאות הם מתקיימים כרגע.

זכרונות שונים מתקופות שונות מתערבבים זה בזה, וכאשר הם מתערבבים, המציאות מפסיקה להיות תלת ממדית והיא מתחילה להיות רב ממדית. כאשר המציאות היא רבת ממדים, הרבה בלבול יכול להווצר בזמן כזה.


הראש פועל ביתר שאת
יש דבר נוסף אשר עשוי לקרות, וזה הרבה מחשבות. אנו יודעים שאתם חושבים כבני אדם, המנגנון הזה נמצא בפעולה כמעט תמידית. עם זאת, לעיתים בזמן הזה, אצל בני אדם מסויימים, הראש חושב ללא הפסקה, חושב עד כדי התפוצצות. מחשבות לעיתים ריקות, לעיתים בעלות תוכן, לעיתים קצרות ולעיתים ארוכות, לעיתים הגיוניות ולעיתים לא הגיוניות, הן פועלות שוב ושוב. לעיתם הן חוזרות על עצמן, לעיתים לא, אבל הראש נמצא בפעולה מתמדת.

כדאי לקחת זאת בחשבון. להבין כי זה חלק ממה שקורה בזמן הזה. ישנה חוויה חזקה ומשמעותית של אובדן שליטה, וכאשר אובדן שליטה מתקיים – ובזמנים כאלה של התעוררות זו חוויה שבהחלט מתרחשת - הראש יעבוד ויעבוד במאמץ לחזור למה שהיה. לכן כדאי לדעת זאת, להתייחס לזה.


עדינות וסבלנות
לכל התופעות האלה שאנו מציינים, אנו מציעים להתייחס בעדינות ועם הרבה סבלנות. זהו שלב מסויים שאתם נמצאים בו, חוויות מסויימות שאתם עוברים.

אלו, אם תרצו, הריאקציות למה שקורה באמת. מה שקורה באמת הוא חוויה פנימית של התעוררות. הממדים פועלים ביתר שאת מתוך שיתוף פעולה, האישיות הזמנית והלב הנצחי עובדים ביחד, בצורה שלא היתה מעולם.

כל זה עשוי להיות מבלבל מאוד, מתיש מאוד, מפחיד מאוד. דווקא משום שאתם חוזרים הביתה, פעמים רבות ההרגשה עשויה להיות כאילו אתם הולכים לאיבוד.

זו איננה הפעם ראשנה שאתם נמצאים בתוך מציאות כזו, חיצונית ופנימית. עברתם בתקופת החיים הנוכחית כמה אירועים שאפשר להגדירם כהתעוררות. זהו גם איננו האחרון. למרות מה שבני אדם מסויימים רוצים, התרבות שלכם איננה עומדת להכחד בעתיד הקרוב. אמנם זו שנה מעניינת מבחינה אנרגטית, אבל היא איננה סוף העולם שלכם. זו איננה הבחירה אשר מתקיימת.

לכן זוהי התעוררות, והיא איננה האחרונה. מה שאו מציעים בזמן הזה הוא להתייחס אל עצמכם בעדינות, עם סבלנות. האישיות והלב עובדים בשיתוף פעולה גדול יותר. דברים מעניינים עשויים לקרות, למי שמוכן לתת לדברים את הזמן לקרות.


בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,
אם כך, שלום.
טוהר.
 
 

תגובות למאמר

הוסף תגובה      

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.